loader

Фонд "Усмішка Тимоші".

В пам'ять про нашого Тимошу. Твоя усмішка зігріває серце. Увесь наш шлях від болю до поклику ви можете прочитати в автобіографічній книзі Юлії Санько "Історія однієї Душі"

Історія Фонду

Євангеліє від Івана 12:24: “Істинно, істинно кажу вам: якщо пшеничне зерно, впавши в землю, не помре, то залишиться одне, а якщо помре, то принесе багато плоду.”

Наш проєкт почався ще в 2018 році, коли ми дізналися, що середній син Тимофій захворів на рак крові (гострий лімфобластний лейкоз / лейкемія). Ми почали лікування в Україні, продовжили в Білорусії, закінчили в Італії. Звичайно, як і всі батьки, ми шукали для своєї дитини можливість лікуватися в кращому медичному закладі.

У серпні 2019 Тимоша помер. Лікування в одній з кращих клінік Європи (Італія) залишило в наших серцях глибокий відбиток. Саме тут, кожен раз перебуваючи в ідеальних умовах для пацієнта і батьків, у нас в серці народилася Мрія. Повернувшись в Україну вже без нашого хлопчика, ця Мрія не покидала нас. І 14 лютого 2020 року, на земний День народження Тіміка, ми вперше вголос розповіли всім знайомим і незнайомим, що з Божою допомогою плануємо побудувати перший в Україні Християнський онкологічний центр по дослідженню та лікуванню лейкемії у дітей.

І ця Мрія перестала бути тільки нашою, її підхопили тисячі небайдужих сердець. Ми зареєстрували Християнський благодійний фонд “Усмішка Тимоші”. Завданням і метою якого є будівництво і забезпечення функціонування даного лікувального закладу.

У розділі новини ви можете прочитати, як крок за кроком Бог робить те, до чого закликав нас.

Для того, щоб дізнатися увесь наш шлях від болі до поклику, ви можете прочитати автобіографічну книгу Юлії Санько «Історія однієї Душі» (www.SankoStory.com, @sankostory_book)

Наша місія

Завдяки співпраці медпрацівників, науковців і батьків дослідити та забезпечити ефективне лікування кожної дитини, що хворіє на лейкемію.

Наше бачення

1
Будівництво Християнського центру медичної допомоги і опіки для дослідження і лікування лейкемії у дітей.
2
Підтримка дитини під час лікування і після.
3
Підтримка сім'ї під час лікування і після.

Наші цінності

«Coram Deo»
Перед лицем Божим. Усвідомлення незримої присутності Бога формують наші віру, мотиви, слова і вчинки.
ГУМАННІСТЬ
Ми хочемо полегшити дітям і їх батькам шлях проходження лікування. Щоб дитина і батьки зазнали мінімум страждань, як фізичних, так і душевних.
СУЧАСНІСТЬ
В підході до підбору персоналу, організації роботи, протоколів лікування, медичного обладнання, в ставленні до пацієнта і батьків.
КОМПЛЕКСНІСТЬ
Ми будемо не тільки лікувати, але й робити все можливе, щоб хворі діти та їхні батьки отримували всебічну соціальну, психологічну, педагогічну підтримку та допомогу. Починаючи з лікарняної школи, закінчуючи паліативним відділенням і ритуальними послугами.
ГІДНІСТЬ
Бог - Творець кожної людини, і кожна людина має право на гідне відношення, лікування, смерть.
НАДІЯ
Ми хочемо подарувати Надію кожному, хто буде проходити лікування.

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки