loader

Порятунок серця маленької Естерки

Apr
25

Друзі, пам’ятаєте оголошення про можливість безкоштовного лікування діток з кардіологічними захворюваннями? Ми вдячні вам за поширення цієї інформації! Завдяки вашим численним репостам, дівчинка Естер змогла отримати необхідне лікування в Італії!

Кожна дитинка, якій допомагає „Усмішка Тимоші“, – наша особлива цінність. Ми молимося за кожного, переживаємо і робимо все можливе для ефективного лікування. Радіємо, що Бог відкриває двері найкращих клінік для українських діток. Завдяки вашим репостам, батьки маленької Естерки дізналися про можливість безкоштовного лікування в кардіології інституту Газліні. Слава Господу, дівчинці успішно зробили складну операцію на серці. Хочемо поділитися з вами листом її мами.

Наша сім’я – це тато Валентин, мама Ліля (тобто я), донечка Естер (4 рочки) та синочок Емір (8 місяців). Хочу поділитися радісною історією про нашу донечку Естер. Їй поставили невтішний кардіологічний діагноз з вродженою вадою серця. Певний час нам лікарі казали, що діагноз може змінитись. Проте донечка росла, та нічого не змінювалося. Нам потрібно було обов’язково робити операцію. Проте невдовзі почалася війна і внесла свої корективи.
Від фонду „Усмішка Тимоші“ ми дізналися, що в Італії роблять саме такі операції для діток з кардіологічними захворюваннями. Ми відразу ж зв’язалися з Юлічкою Санько та координатором Світланою, чуйною, сердечною, світлою людиною, яку послав нам Господь. Отримавши відповідь, ми вирішили їхати!!!

В італійській лікарні нас дуже тепло зустріли, після певного обстеження донечки відразу визначили день операції! Операція була дуже складною, але ми свою донечку доручили в руки Божі. Слава Богу, завдяки професійності лікарів інституту Газліні операція пройшла успішно!!! Наша дівчинка набирається сил, міцніє з кожним днем і тішиться, що її серденько здоровеньке. Ми бачили, як Господь проводив. Ми в усьому звертались до Нього в молитві!

Щиро дякуємо Фонду „Усмішка Тимоші“ за таку прекрасну можливість знаходитися зараз в Італії і лікуватися в одній з найкращих клінік Європи!

Siehe auch

Отримали статус 501(с)3

Вітаю, друзі! Ми маємо чудову новину! Вчора вранці отримала офіційне підтвердження з IRS про те, що наша благодійна організація…

Mehr erfahren
Зі Святом Христового Воскресіння!

Любі наші друзі! Щиро вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христа. Для кожного з нас Його перемога над смертю –…

Mehr erfahren
Піцерія, яка розповідає про Божу любов

Ми дуже цінуємо вдячність тих сімей, яким допомагає наш Фонд. 🥰 Надихає, коли люди бачать Бога через нас. Їхні…

Mehr erfahren
Betrachten Alle Nachrichten

Wir sind auf Instagram

Folgen Sie unseren Neuigkeiten auf Instagram

Mehr erfahren
beim Instagram

Abonnieren Sie den E-Mail-Newsletter

Möchten Sie Neuigkeiten per E-Mail erhalten? Fügen Sie Ihre E-Mail zu unserem Newsletter hinzu