loader

Історія про Мар'янчика та Божу руку допомоги

May
17

Уже більше року наш Фонд дбає про лікування українських діток в Італії. Біль кожної Душі нам близький. Сльози кожної сім’ї нам не байдужі. Ми дякуємо усім, хто жертвує фінанси, молиться за діток, допомагає словами і вчинками. Через усіх нас Господь могутньо діє. Його слава наповнює кожну історію. Лист мами Мар’янчика – теж про Його милість.

Згадайте, будь ласка, цього прекрасного хлопчика в молитві!

«Ми жили звичайним життям: щодня робота, школа. Завжди хтось кудись поспішає,
завжди не вистачає часу…

Все почалось з частих вірусних захворювань нашого сина Мар’яна. Лікар порадив нам здати кров. Ввечері 24 квітня прийшли результати аналізу. Я, хоча і не спеціаліст, побачила, що дуже сильно все відрізняється від норми. Вранці ми терміново поїхали до Тернополя в онкогематологічне відділення. Поїздку ми почали з молитви до Бога.
У Тернополі прозвучали жахливі слова: «У крові вашої дитини виявили ракові клітини». Серце розривалось від болю, у голові було сотні запитань.
І тільки молитва до Бога давала заспокоєння. Мар’яну я сказала, що у нього низький гемоглобін і він мене заспокоював:
«Мамо, не плач, це не проблема! Я обіцяю, що буду їсти червоне м’ясо, гранати, печінку. В інтернеті пишуть, що це можна виправити!»

Вже наступного дня потрібен був донор на тромбоцити. Десятки дзвінків… Підключилися рідні, друзі, колеги, знайомі, бо кожен хотів допомогти словом, молитвою, фінансово. Я постійно підносила очі в небо і дякувала Богу за всіх, хто був з нами.
Зранку завідуюча онкогематологією Наталя Ярославівна Боднарчук-Сохацька сказала, що в нашого синочка гостра мієлоїдна лейкемія, яка потребує агресивного лікування. Знайомі розповіли нам, що лікувалися в Італії, і дали контакт Юлії Санько.
Коли вона прочитала моє повідомлення, то написала: «Моліться, тому що я подаю запит у клініку!» Ми одразу почали молитися! Бог відповів: нас погодилися взяти на лікування до клініки «Comitato Maria Letizia Verga». За цих декілька днів, коли нам здавалося, що життя зупинилося, Бог на кожному кроці посилав добрих людей. Навіть у безвиході милосердний Господь відкривав двері і простягав руку помочі. Приємним є те, що Юля з першої хвилини знайомства перейнялася нашою проблемою, як рідна людина. Вона раділа всім нашим успіхам і підтримувала у важкі хвилини. Вирушаючи в дорогу, я мала страх перед невідомістю, адже ніколи не виїжджала за межі України. Фонд «Усмішка Тимоші» оплатив нам квитки. Нас зустріли в аеропорту. У клініці вже чекала Оксана, яка заздалегідь зв’язалася зі мною і переклала наші документи на італійську мову. Вона і зараз допомагає нам у спілкуванні з лікарями та персоналом.

У клініці працюють чудові люди, які мають індивідуальний підхід як до дітей, так і до батьків. Сьогодні ми проходимо сьомий день хіміотерапії і молимо Господа про зцілення нашого Мар’янчика. Щовечора о 21:00 вся наша родина зустрічається онлайн для щирої молитви за Мар’янчика. Дякуємо Богові за Його милість до нас, за благословення, за кожного лікаря і весь медичний персонал, за можливість, яку Він нам дав — лікуватися в цій чудовій клініці!

Ми вдячні Богові за Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші», а особливо дякуємо Господу за чуйність і теплоту Юлії Санько.
Кожного дня мене переповнює подяка Богові за всіх Вас, хто причетний до нашого перебування тут. Розумію, що все це бачить Сам Господь! І всі Ваші вчинки записані там на небі, де у Бога є нетлінна скарбниця!»

Нагадуємо, що реквізити фонду «Усмішка Тимоші» можна знайти за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu  

https://timoshas-smile.org/donate/  

❗️Зараз ми збираємо кошти на придбання земельної ділянки для будівництва онкологічного центру.

Ver también

Бліц-інтерв'ю з Світланою Свиридюк, координатором проєкту "Евакуація діток до Італії"

Сьогодні в рубриці «Команда «Усмішки Тимоші» ми познайомимо вас із людиною, чиє велике серце й посвячена праця дарували діткам…

Aprende más
Лист про надію в темні часи

Лист, котрий ми отримали, – це ще одна слава для Бога. У часи випробувань Він знає, як допомогти, підтримати…

Aprende más
Порятунок серця маленької Естерки

Друзі, пам’ятаєте оголошення про можливість безкоштовного лікування діток з кардіологічними захворюваннями? Ми вдячні вам за поширення цієї інформації! Завдяки…

Aprende más
Reloj todas las noticias

Nosotros estamos en Instagram

Sigue nuestras novedades en Instagram

Aprende más
ir Instagram

Suscríbete al boletín electrónico

¿Te gustaría recibir novedades por email? Agrega tu correo electrónico a nuestro boletín