loader

Перший евакуаційний автобус

Mar
08

Рівно рік тому, 7 березня, з Рівного вирушив перший евакуаційний автобус, який організував Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші». Прямував він до містечка Монца (Італія). В ньому було 15 онкохворих діточок з різних куточків України, з різних медичних закладів. Разом з батьками, братиками і сестричками усіх пасажирів було 45. Уважно прогляньте це відео, і подумки, будь ласонька, помоліться за діточок.

Кожна евакуація це праця в чотирьох сферах. За першу відповідаєте ви. Інформаційний простір. Ви поширювати, радили, жертвували. І коли батьки наважуються нам подзвонити, починається друга сфера збір інформації, подача документів у клініки, формування списків, дозволів, пошук виїзних водіїв, транспортного засобу, житла в Рівному, щоб дочекатися автобуса (деякі сім‘ї жили у нас вдома, деякі в адміністратора Тані, та більшість сімей гостинно прийняла і обігріла Церква «Преображення» дякуємо!) А ще важливою складовою був доїзд до Рівного з різних куточків України. До прикладу, коли з ОХМАТДИТу (Київ) вивозили діток, то блокпост був обстріляний ворогом за 15 хвилин до переїзду наших діточок із водієм.

Паралельно з цими процесами відбувається третій. Підготовка до гостинної зустрічі діток в Італії. Житло, та сім’ї, які приймуть до себе. Щоб усе було продумано і правильно.
І четверта сфера це дорога. Це завжди робота координатора і медсестричок забезпечити комфорт.

Пам’ятаю, що в цьому першому автобусі був хлопчик, який ледь не помер у дорозі. Тепер він здоровенький повернувся в Україну. Дивлюся це відео зі слізьми на очах кілька з пасажирів уже здоровенькі вдома, в Україні! Дехто одужали, але залишилися поки в Італії.
Це було вперше для нас евакуація. Але ми, з Божою допомогою, справилися! Бо ця історія не про нас! А про Нього, про Його чудеса і перемоги! Це сила ЖИТИ НЕ ПРО СЕБЕ, коли навколо тяжкі обставини. Це сила ЖИТИ НЕ ПРО СЕБЕ, коли навколо все добре. І щоб світ навколо нас став кращим ЖІВІМО НЕ ПРО СЕБЕ!

Ver también

Батьки з неймовірними серцями!

У Клініці ми приділятимемо особливу увагу батькам наших пацієнтів. Це люди із сильною та красивою Душею. Їхня віра здатна…

Aprende más
Бліц-інтерв'ю з Тетяною Іванюк, адміністратором Благодійного Фонду "Усмішка Тимоші"

Сьогодні в рубриці «Команда «Усмішки Тимоші» ми познайомимося з адміністратором Фонду Тетяною ІВАНЮК. Невтомна трудівниця, відповідальна людина і щира…

Aprende más
Історія про велику допомогу маленькими справами

Маленькі вчинки великих сердець здатні змінювати людські долі.  У цьому ми нещодавно переконалися. Здавалося б, звичайний репост — дрібниця,…

Aprende más
Reloj todas las noticias

Nosotros estamos en Instagram

Sigue nuestras novedades en Instagram

Aprende más
ir Instagram

Suscríbete al boletín electrónico

¿Te gustaría recibir novedades por email? Agrega tu correo electrónico a nuestro boletín