loader

Порятунок серця маленької Естерки

Abr
25

Друзі, пам’ятаєте оголошення про можливість безкоштовного лікування діток з кардіологічними захворюваннями? Ми вдячні вам за поширення цієї інформації! Завдяки вашим численним репостам, дівчинка Естер змогла отримати необхідне лікування в Італії!

Кожна дитинка, якій допомагає «Усмішка Тимоші», – наша особлива цінність. Ми молимося за кожного, переживаємо і робимо все можливе для ефективного лікування. Радіємо, що Бог відкриває двері найкращих клінік для українських діток. Завдяки вашим репостам, батьки маленької Естерки дізналися про можливість безкоштовного лікування в кардіології інституту Газліні. Слава Господу, дівчинці успішно зробили складну операцію на серці. Хочемо поділитися з вами листом її мами.

Наша сім’я – це тато Валентин, мама Ліля (тобто я), донечка Естер (4 рочки) та синочок Емір (8 місяців). Хочу поділитися радісною історією про нашу донечку Естер. Їй поставили невтішний кардіологічний діагноз з вродженою вадою серця. Певний час нам лікарі казали, що діагноз може змінитись. Проте донечка росла, та нічого не змінювалося. Нам потрібно було обов’язково робити операцію. Проте невдовзі почалася війна і внесла свої корективи.
Від фонду «Усмішка Тимоші» ми дізналися, що в Італії роблять саме такі операції для діток з кардіологічними захворюваннями. Ми відразу ж зв’язалися з Юлічкою Санько та координатором Світланою, чуйною, сердечною, світлою людиною, яку послав нам Господь. Отримавши відповідь, ми вирішили їхати!!!

В італійській лікарні нас дуже тепло зустріли, після певного обстеження донечки відразу визначили день операції! Операція була дуже складною, але ми свою донечку доручили в руки Божі. Слава Богу, завдяки професійності лікарів інституту Газліні операція пройшла успішно!!! Наша дівчинка набирається сил, міцніє з кожним днем і тішиться, що її серденько здоровеньке. Ми бачили, як Господь проводив. Ми в усьому звертались до Нього в молитві!

Щиро дякуємо Фонду «Усмішка Тимоші» за таку прекрасну можливість знаходитися зараз в Італії і лікуватися в одній з найкращих клінік Європи!

Ver también

Отримали статус 501(с)3

Вітаю, друзі! Ми маємо чудову новину! Вчора вранці отримала офіційне підтвердження з IRS про те, що наша благодійна організація…

Aprende más
Зі Святом Христового Воскресіння!

Любі наші друзі! Щиро вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христа. Для кожного з нас Його перемога над смертю –…

Aprende más
Піцерія, яка розповідає про Божу любов

Ми дуже цінуємо вдячність тих сімей, яким допомагає наш Фонд. 🥰 Надихає, коли люди бачать Бога через нас. Їхні…

Aprende más
Reloj todas las noticias

Nosotros estamos en Instagram

Sigue nuestras novedades en Instagram

Aprende más
ir Instagram

Suscríbete al boletín electrónico

¿Te gustaría recibir novedades por email? Agrega tu correo electrónico a nuestro boletín