loader

Історія Максимчика із Закарпаття

Nov
11

Ще одна історія про важливість кожного з вас! Усі молитви, пожертви, поширення інформації були почуті та побачені Небесами, і ще один маленький українець зміг потрапити в одну з кращих клінік Італії! Дякуємо усім, хто долучився до процесу евакуації! Отож, історія Мишко Максима (Закарпаття), описана мамою Уляною:

«Найперше хочу щиро, від усього серця подякувати фонду “Усмішка Тимоші” і Юлії Санько! Я її не бачила вживу, але вона змогла допомогти, і ми з сином зараз знаходимося в Італії на лікуванні. Нехай Бог благословить і допоможе вам у вашій праці, щоб ніколи не опускалися руки, а ваше служіння і надалі було благословенням для людей!!!
Почну з того, що я вже давно шукала клініку для лікування сина закордоном, так як в Україні не лікують дане захворювання. Але куди б не зверталася – або відмовляли, або озвучували великі суми грошей. Та 19 березня 2022 року в інтернеті я натрапила на сайт “Усмішка Тимоші” і вирішила написати їм листа. Вже через день мені телефонує Юля і питає, чи згідна їхати в Італію на лікування? Спочатку стало страшно, але взявши себе в руки, я подякувала Богу за почуту молитву. Зібравши валізи, за 2 години ми із Закарпаття були вже на кордоні Словаччини. Там нас зустрів Андрій Подгорець (водій-волонтер “Усмішки Тимоші”), і відвіз до Польщі. В Польщі зустріли нас веселі і турботливі дівчата Світлана (координатор Фонду) і Анна (медсестра-волонтер Фонду), які запропонували повечеряти і відпочити.
Пробувши там добу, ми вилетіли ✈️ до Італії. Зараз знаходимося в лікарні Gaslini di Genova. Діагноз у сина “хронічний остеомієліт щелепно-лицевої зони + ревматизм”. З Божої допомогою лікування проходить добре, бачимо покращення.
Всім висловлюємо величезне ДЯКУЮ! Ви робите велику, добру справу!!!!! Божого всім благословіння!!!!!

“Ми дякуємо Богові завжди за всіх вас, згадуючи вас у наших молитвах.” 1 Солунян 1:2
З любов’ю Уляна і Максим»

 

Щоб приєднатися:

www.timoshas-smile.com

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок:
UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Guarda anche

Історія сім'ї Тадейчика

Війна – це абсолютне зло. Новини роздирають Душу. Усвідомлення реальності – шматує серце. А звісточки про перемоги – окриляють…

Leggi di più
La meravigliosa aritmetica di Dio

Dio mi ha fatto un regalo interessante per il mio compleanno! Questa settimana abbiamo fatto un’indagine geologica sul terreno…

Leggi di più
Il mio compleanno è per "Timosha's smile"

Amo molto il mio compleanno. Mia madre mi ha partorito il 21 ottobre. Ma il significato e i festeggiamenti…

Leggi di più
Revisione tutte le notizie

Il nostro Instagram

Segui le nostre notizie su Instagram

Andare
su Instagram