loader

Історія про велику допомогу маленькими справами

Mar
04

Маленькі вчинки великих сердець здатні змінювати людські долі.  У цьому ми нещодавно переконалися. Здавалося б, звичайний репост — дрібниця, яка ні на що не впливає. Проте Лідія Фарина отримала шанс на лікування саме завдяки вашому поширенню інформації!

Ця ніжна красуня проходить складні випробування. Одного разу звичний ритм життя їхньої сім’ї кардинально змінився. Молодшій донечці діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Страшний діагноз, який перевертає цінності. Проте навіть у цих переживаннях Господь залишається поруч.  Навіть у найтемніших долинах Бог посилає Своє світло. Він подбав про те, щоб Лідія потрапила на лікування в одну з кращих європейських клінік. І в цьому Він використав вас, наших небайдужих друзів! Ви зробили величезну кількість репостів про те, що ми допомагаємо онкохворим діткам потрапити на лікування. Ця інформація поширювалася так швидко і широко, що дійшла на допомогу й до сім’ї Лідії.  Близькі та знайомі неодноразово розповідали їм про наш Фонд, радили неодмінно звернутися за допомогою. І як наслідок — сьогодні дівчинка розпочала лікування в італійській клініці.

Друзі! Ми безмежно дякуємо, що ви не стоїте осторонь!  Ваші репости, молитви, пожертвування — надзвичайно цінні справи. Через вашу вірність у малому Бог торкається сердець і робить дива. Подяка Йому, що ми проходимо наш земний шлях поруч із вами!
🙏🙏🙏
Прочитавши цей допис, згадайте, будь ласка, у своїй молитві Лідію!

💰💰💰
Нагадуємо, що реквізити фонду “Усмішка Тимоші” можна знайти за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu  

https://timoshas-smile.org/

❗️Зараз ми збираємо кошти на придбання земельної ділянки для будівництва онкологічного

центру.

Guarda anche

Anno…

Questa  terribile guerra ci ha cambiato. Ma abbiamo imparato ad andare avanti nonostante il dolore! 71 !!! Ad oggi,…

Leggi di più
Statistiche tristi

L’oncologia infantile è un argomento spesso trascurato. Ciò non sorprende, perché la questione è complessa, dolorosa e inquietante. Ma…

Leggi di più
Oggi avrebbe 11 anni...

Mi chiedo come sarebbe tutto se non… Come sarebbe questa giornata se non… Come io vivrei oggi, se non……

Leggi di più
Revisione tutte le notizie

Il nostro Instagram

Segui le nostre notizie su Instagram

Andare
su Instagram

Iscriviti alla newsletter via e-mail

Vuoi ricevere notizie via email? Aggiungi la tua email alla nostra newsletter