loader

Бог приєднує людей до Проєкту

Сер
23

8 березня, 2021

О, дорогі друзі! Як мені подобається наш Бог! Як люблю бути в тому ділі, яке Він направляє. Щоразу після представлення Фонду, в нашому «списку благословінь» з’являються нові записи! До прикладу, з вчорашнього дня маємо людину, яка безкоштовно організує пісок, щебінь, ліс, бетон для нашої лікарні! Ви можете собі уявити? Такі новини окриляють! Також з‘явилася людина, яка хоче запровадити клінічні дослідження в лікарні. А ще ми надбали багато друзів з міжнародної Асоціації спортсменів-християн “FCA”, які готові співпрацювати і забезпечити нашим пацієнтам фізичну реабілітацію! О, Господь! Ну хіба це не чудесно!?

А сьогодні, після зустрічі команди Фонду, зрозуміла ще раз і ще раз, яких добрих, самовідданих, вірних, милосердних людей Бог посилає на нашому шляху! І те бачення, яке Він окреслив у наших серцях вірою, стає реальністю і щодня мотивує нас рухатись вперед! Господи, дякую Тобі! Господи, слава Тобі!!!

Дивіться також

Наш лютий, 2021

1 березня, 2021 Наш лютий, 2021. Дуже люблю перше число місяця. Це означає, що пора переглянути, в якому напрямку…

Читати далі
Бог розширяє наші кордони

18 лютого, 2021 Просто розповім вам про три вчорашні події. Про те, як Господь розширяє наші кордони і у…

Читати далі
Народження служіння «Мами Ангелів»

15 лютого, 2021 Друууузі! Який неймовірний день був учора! Дякую! Було два сценарії, щоб прожити земний День народження небесного…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки