loader

Бог. Я. Поклик. День 16

Гру
17

День 16

Бог. ❤️

Бог неймовірно могутній! Його стихії – це те, перед чим не встоїть людина. Вогонь, вода, мороз, вітер – все прославляє велич сили Його! Не думай жартувати із Всемогутнім! Він величний, незбагненний, неосяжний, прегарний і багатогранний! І ось Той, Хто у Своїх руках тримає могутню Вселенну, вирішив подружитися з маленькою людиною! Як зрозуміти таке? Господи, що за честь? Не описати словами те, що Ти зробив для кожного з нас! Слава, слава, слава Тобі! Не осягнути нам Тебе своїм розумом! Бідні слова наші, думки і усвідомлення! Як охопити Тебе? Не зрозуміємо тут, на землі, Твої шляхи… Але вони предивні, пречудні, прекрасні. Покликані спасати нас, таких недосконалих людей! Дякую, Отче!

 

Я. ❤️

Сьогодні вперше стала свідком пожежі. Що сказати… Немічні ми люди. Горіло офісне приміщення, де знаходиться офіс «Усмішки Тимоші». Знаєте, я і Танічка (наш адміністратор), працювали на офісі. Тут нам подзвонили, і ми неплановано побігли на важливу зустріч, яка тривала хвилин 15. Коли ми повернулися назад… то вже нікого не впускали в приміщення… Все горіло.

Люди не постраждали. Приміщення понесло капітальні збитки. Словом, багато думок. Переосмислення. Нестримне бажання бути поруч з друзями, які безоплатно для нашого Фонду дали кабінет.

 

Поклик. ❤️

Їх звати Гребінці Танюша і Льоша. Майже рік тому ми зателефонували їм запитатися, чи є у них вільні офіси. Вони сказали, що для нашої Справи нададуть безоплатну оренду. Вони навіть не брали за комуналку! І сьогодні хочу віддячити їм. Друзі, внизу опублікую карту Льоши. Давайте допоможемо їм! І хай це буде нашим покликом! Пожежа – це справжня біда… А якщо ви рівненські, то приходьте завтра на Руську 2А. Роботи вистачить усім!

4441 1144 6528 4766

Дивіться також

Бог. Я. Поклик. День 15

День 15 Бог. ❤️ Бог дуже змістовний. Все, що Він робить, говорить, чи думає – наповнене глибоким змістом. Повнота…

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 14

День 14 Бог. ❤️ Він обіймає глибше. Дух Святий обіймає Серце. Він наповнює Собою твою пустоту. Ти вже ніколи…

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 13

День 13 Бог. ❤️ Він бачить. Яке ж це щастя – Він бачить! Він свідок усіх розмов, настроїв, мотивів…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки