loader

Бог. Я. Поклик. День 17

Гру
18

День 17

Бог. ❤️

Він переповнює! Коли Він виливається в твоє Серце, то ніколи Себе не шкодує! Він просто є в тобі, з тобою – і цього достатньо. В Ньому приходить почуття ситості, задоволення. Він – неймовірна повнота! З Ним не буває пусто. Знаєш, Бог навіть «Як справи?» наповнює глибиною, вагою та потрібністю. Бог кожен доторк перетворює в найближчу близькість. Погляд Його проникає в потаємне і огортає світлом навіть найчорнішу темряву. І коли Він наповнює тебе Собою, то темрява відступає! Він поруч. Його повнота в тобі. І навіть якщо все навколо палає – Його одного достатньо для щастя! А ще – Він дуже відкритий. Він любить взаємини. Він любить побачення удвох! Він чекає. Повір, просто повір – Його близькість зрима і відчутна. Бо Він – Живий! І дуже любить тебе!

 

Я. ❤️

Сьогодні стала свідком ще одного величезного Божого чуда! Коли вранці ми прийшли на місце пожежі, то побачили жахливі картини втрат і розрухи… На нашому поверсі від неймовірно високої температури поплавилися електро щитки, а кондиціонери, немов ганчірки, спливли по стінах… Вікон немає… навколо скло і уламки. Та коли відкрила наш кабінет… Не змогла стримати сліз від побаченого! ЖОДНОГО МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКУ Фонд «Усмішка Тимоші» не поніс! Ззовні усе чорне і згорівше, а всередині – усе ціле. Ангел стояв на вході і стримував язики полум’я! На офісі була майже тонна моїх книг «Історія однієї Душі». Вони цілі. Документи, ПК, електроприлади, меблі, печатка – все ціле і неушкоджене!!! Чудо! Велике Боже чудо! Дякую Богу… Дякую…

Знаєте, та серце щемить за наших друзів – Гребенців Танічку і Льошу. Давайте усі допоможемо їм у відновленні руїн! Вони понесли колосальні збитки… Десятки тисяч… Дивно так, сьогодні на сайті редагували статтю, яку написала в той день, коли Льоша вручив нам ключі від офісу. Я попросила селфі. Бо не щодня нам дають комфортне приміщення після ремонту в БЕЗОПЛАТНУ оренду. Звичайно, я хотіла усім вам показати героїв. На що він відповів: «Хочу залишатися інкогніто. Вся слава Богу!» І – так, ви ніколи не чули від мене, хто саме нам надав приміщення. А це були чудові Гребенці! Майже рік ми були на офісі, а вони навіть не брали за комуналку! Такий їх вклад у будівництво дитячої онколікарні «Усмішка Тимоші»!

Прийшов час віддячити їм. Тому ще раз і ще раз прошу долучитися до відновлення приміщення.

Ось номер Льошиної картки MONO:

4441 1144 6528 4766.

Дякую, любі.

 

Поклик. ❤️

Ну що ж… Тепер ми шукаємо офіс. Може у вас є пропозиції? Також ми продовжуємо шукати люблячу Бога менеджерку в Рівному. Нагадую про благодійну фотовиставку-ярмарок Івана Мулика для «Усмішки Тимоші».

А взагалі, життя – це дуже непередбачувана штука. Хто б міг подумати… Коли підійшла на пожежі до Танічки Гребенець, то обійняла її і заплакала. А вона відповіла: «Юлічка, те, що втратила ти, з нашою втратою навіть не порівняти… Головне, усі – живі!»

Танюша говорила про Тімошу. Дуже скучаю за ним… Розумію, що ні будівництво лікарні, ні гучні овації ніколи, ніколи, ніколи хоч на краплиночку не полегшать біль розлуки… Люблю тебе, мій Крош… Люблю тебе, моє Покликання… Запрошую тебе стати частиною великої Божої Справи, яку Він звершує тут, на землі! ❤️

Дивіться також

Бог. Я. Поклик. День 16

День 16 Бог. ❤️ Бог неймовірно могутній! Його стихії – це те, перед чим не встоїть людина. Вогонь, вода,…

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 15

День 15 Бог. ❤️ Бог дуже змістовний. Все, що Він робить, говорить, чи думає – наповнене глибоким змістом. Повнота…

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 14

День 14 Бог. ❤️ Він обіймає глибше. Дух Святий обіймає Серце. Він наповнює Собою твою пустоту. Ти вже ніколи…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки