loader

Бог. Я. Поклик. День 19

Гру
19

День 19

Бог. ❤️

Бог любить радість! І дуже часто посміхається. Він – щасливий, і Творець істинного щастя! Задоволення – це про Нього. «Подобається» – це Його слово. Коли Дух Святий оселяється в тобі, разом з Собою Він приносить частинку Небес. Йому подобається, коли ми гучно, всім серцем співаємо Йому. Ооооо! Він – Творець музики, кожної ноти, тональності і акорду. Він любить красиве. Він часто наспівує в мені якусь прекрасну Небесну мелодію. В Його мелодіях немає обмеження. Коли Дух Святий у тобі починає співати – Душа в смиренні притихає, духовний світ прислухається, і ти відчуваєш Життя! Він любить співати. Різні пісні. І хай простять мене чутливо-релігійні люди, але деякі Його пісні ми б просто відмовились співати. Бо вони не вписуються в наші рамки. Але Бог не засмучується. Він продовжує наспівувати лЮбу Йому мелодію в серцях, які шукають Його. Він чує не те, що ми промовляємо, а те, що ми думаємо. Тому, якщо тобі захочеться заспівати для Господа пісню, то роби це не вустами, а думками. Бо Він чує глибше! У Нього один стиль – Небесний. А все, що Небесне, звучить тепло, по-дитячому – щиро, і по-океанськи – глибоко! Який же ж Ти різнокольорово красивий! Алілуя!

 

Я. (heart)

Мій спів не вирізняється кришталевою чистотою. Зі слухом маю проблемки. Але це не заважає мені усім серцем співати Богу! Частенько, коли ніхто з людей не чує, роблю це вголос! Тоді відчуваю, як духовний світ зворушується! Часто, коли важко, болить, то чую ніжний спів Духа Святого. Оооо! Як же ж люблю наш дует! Це такий лайфхак: коли болить – співай, коли щастя – співай. Коли народжуєш, втрачаєш, працюєш, годуєш, миєш – співай! Коли говорити не хочеться, коли жити не хочеться – прислухайся… і почуй Його пісню в тобі! Підхопи її, і стане легше! Бог любить, коли ми співаємо! А ще – дуже чекаю недільний день. Бо в цей день Душі, які люблять Його, зливаються в прекрасному співі та велетенським, вселенським хором прославляють Господа! Чекаю на цей час! Небесам подобається, коли ми своїми думками, ділами, словами, серцями, піснями прославляємо того Єдиного, Хто достойний слави!

 

Поклик ❤️.

Коли ми побачили, що горить приміщення, то перші думки були про втрату майна. Я переживала за книги, ПК і документи. Поруч стояли дівчата, які хвилювалися за стоматологічне обладнання. Поруч стояли Льоша і Таня Гребенці, які понесли значно більше втрат, ніж ми усі. Та ще одні люди були присутні. Вони не думали про речі. Вони не стояли, спостерігаючи за пожежею. Це – пожежники. Вони переживали за людей! Вони не кричали: «Забирайте цінні речі!», вони волали: «Усі залишили приміщення? Люди ще є всередині? Виходьте! Виходьте швидше!»

Коли з пожежею справилися, то підійшла до них і подякувала. Це – доблесна праця. Ризикувати собою – для спасіння інших! Просто слів не вистачає, які ж вони молодці! Вони так здивувалися і сказали: «Ви – перша людина, яка нам подякувала…» Тоді я попросила фото з героями. Вони так з радістю погодилися, вишикувалися!

Словом, у кожного свої переживання. Але як прекрасно – жити для спасіння інших! Тому і будуємо онколікарню «Усмішка Тимоші». Щоб рятувати. Щоб проявляти людяність, гідність, любов і честь! Адже якщо ми спасемо одне життя – ми спасемо цілий світ!

 

P.S. Друзі, ще раз прошу долучитися до допомоги сім‘ї Гребенців, які через пожежу понесли неймовірні збитки! Ось номер карти Олексія:

MONO

4441 1144 6528 4766

Дивіться також

Бог. Я. Поклик. День 18

День 18. Бог. ❤️ Бог не такий, як ми… Він – не система. Він звільняє від потреби догоджати людям….

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 17

День 17 Бог. ❤️ Він переповнює! Коли Він виливається в твоє Серце, то ніколи Себе не шкодує! Він просто…

Читати далі
Бог. Я. Поклик. День 16

День 16 Бог. ❤️ Бог неймовірно могутній! Його стихії – це те, перед чим не встоїть людина. Вогонь, вода,…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки