loader

Будівля, яка зійшла з Небес

Сер
04

6 січня, 2021

Вітаю, любі! На Різдво Бог подарував людству Найвеличніший подарунок – Себе, спасіння, надію, Вічність! Алілуя! З чим усіх і вітаю!

І в ці перші дні 2021 року Бог подарував нам величезний подарунок – ми побачили те, яким ззовні буде перший в Україні Християнський центр медичної допомоги і опіки для діток з лейкемією! Хочу і з вами поділитися! Слів немає, щоб описати вам радість і славу Божу, яка наповнює наші з Юрою серця! Ми вже в дусі ходимо коридорами цієї лікарні. Ми відчуваємо ту добру атмосферу і Божий Дух, Який наповнює її! Господи, що ж це за щастя – бути Твоїми дітьми і бачити Тебе в кожному подисі!

Дякуємо, друзі, за підтримку. За молитви. За практичну допомогу!

Як сказала лікарка, яка працюватиме в цій лікарні – «Ваууу! Ніби будівлю щойно з Небес спустили.., ледь торкається землі!» Так, це так! Це справді Боже діло! Приєднуйся!

Дивіться також

Підсумки 2020 року

1 січня, 2021 Дорогі друзі! Вітаємо усіх учасників Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші» з Новим Роком! Дякуємо, що минулий…

Читати далі
Про великі серця маленьких дітей

29 грудня, 2020 На Різдво відбулася ярмарка для Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші». Діти впродовж двох тижнів готувалися, своїми…

Читати далі
Дивлячись на Бога, йдемо далі!

28 листопада, 2020 Привіт, дорогі! Яке ж насичене життя в нас почалося! Якщо довго не пишу, не хвилюйтеся, а…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки