loader

Чудова Божа арифметика

Жов
31

Бог цікавий подарунок зробив на мій день народження! На цьому тижні ми зробили геологічні вишукування на земельній ділянці, де буде побудована лікарня!

Ще один новий термін для мене. Ще один необхідний крок до здійснення Мрії. Виявляється, «інженерно-геологічні вишукування – це буріння свердловин на ділянці потрібної глибини і кількості, відбір зразків ґрунту, лабораторні випробування порід, оформлення технічного інженерно-геологічного звіту, проведення хімічного аналізу грунтових вод» (підглянула з інтернету 😉). Це необхідні дослідження земельної ділянки перед проектуванням і будівництвом лікарні.

Чому ж кажу, що це подарунок на мій день народження? Бо грошей, подарованих в цей день, з подостатком вистачило, щоб оплатити роботу геологам. Це така Божа арифметика! У Нього все є. У Нього на все свій час.

Мені не подобаються балачки, що зараз не на часі думати про лікарню. Війна обов’язково скінчиться! А діточки продовжуватимуть хворіти… На цьому тижні подзвонила мама хворого на лейкемію хлопчика. І каже: «Юля, ми всім серцем хочемо допомогти вам збудувати «Усмішку Тимоші», бо в Україні є величезна потреба! Так хочеться, щоб коли захворіє дитиночка, то не думати про «закордон».

І це правда…
Дякую, друзі, що привітали мене! Дякую, що завдяки вашим «подарункам», регулярним платежам, пожертвуванням ми можемо продовжувати усі послідовні процеси будівництва.

Бережи вас Господь!
З вірою і довірою нашому Богу!
Ще раз дякую! ❤️

Дивіться також

Мій День народження - для "Усмішки Тимоші"

Дуже люблю свій день народження. Мама народила мене 21 жовтня. Та найсумніша подія мого буття змінила курс відзначення цього…

Читати далі
Дякую Богу за кожну нову усмішку

Ось слова Ісуса Христа про Себе, про Тімошу, про кожного, хто пішов раніше: «Поправді, поправді кажу вам: коли зерно…

Читати далі
З чого все почалося...

24 серпня 2019 Цю ніч я міцно спала. Перед сном як завжди написала повідомлення для всіх наших молитовних друзів….

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки