loader

День народження не для себе

Лип
28

19 жовтня 2020

Бог проходив всіма материками, країнами і областями, шукаючи місце для однієї Душі. Він зазирав у вікна багатьох сімей, добре зважуючи, кому ж довірити цю Душу. Він вдивлявся в хід історії, в зміни епох і поколінь. Він хотів поселити цю Душу в найбільш підходяще століття. Усі деталі і перехрестя людства були враховані. Найбільш підходящий ЧАС. Найбільш підходяще МІСЦЕ.

І Він вибрав. Україну. Місто Рівне. 1987 рік. 21 жовтня. У цей день в світ прийшла я.

Бог знав, що усе навколо послужить мені неабияким благословенням і приведе мене до пізнання Його Серця. А ще Він знав, що і я зможу бути корисною для людей у цьому часі. Мені подобається, як Бог враховує усі-усі деталі. Мені подобається, що у Нього немає випадкових людей, чи подій. Люблю спостерігати за Його Планом. Звісно, сповна він відкриється нам значно пізніше. Але цей План – прекрасний! А ще більше подобається, що Бог не таїть від нас, людей, Свої думки і Своє Серце! Він вчить жити. Він вказує, для чого саме я, і для чого саме такі обставини! О, Всемудрий і Великий Господь! Дякую, що нічого немає даремного!

Ісусе, хочу виконати все те, для чого була народжена! Якщо ще є подих в мені, значить є у Тебе для мене ще якесь завдання на наступну мить, на наступну годину і на наступний день!

Так от, якщо Бог дозволить, то вже в ЦЮ СЕРЕДУ відзначатиму свій День народження! Та, оскільки на 33 році життя Бог вклав в моє серце Мрію, то і святкування буде особливим!

У цей день ми усі зможемо стати частинкою Великої Мрії!

З ранку до вечора (з 10 до 20), буду приймати гостей в кав’ярні «Кава-Мава» (Відінська, 33). Ви можете прийти, привітати мене, обійняти, а я пригощу вас смачнющим тортиком! А своїм подарунком ви зможете долучитися до будівництва Християнського дитячого онкологічного центру!

Чекаю вас, любі! Бог не дарма дозволив усім нам жити в одному часовому поясі і в цьому відрізку історії.

Дивіться також

Закулісся «Свята Життя»

13 жовтня 2020 Хочу поділитися своїм «закуліссям» «Свята Життя». Була спокійна. Дуже спокійна! Господь знову огорнув дух, душу і…

Читати далі
Бог робить чудеса!!!

12 жовтня 2020 Бог робить чудеса!!! Вчора, 11 жовтня 2020 року, ми презентували наш Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші»!!!…

Читати далі
За чорними хмарами - прекрасне Небо

1 жовтня, 2020 Вийшла з ЦНАПу, поглянула на Небо, а воно таке сіре, тяжке і сумне… Ось приблизно такий…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки