loader

DREAM TEAM

Лют
16

Ось вони – люди, які створювали атмосферу на «Благодійному вечорі» за кулісами. Найбільше вражає – їх жертовність! Кожен викладався на повну! Вони відклали свої справи, і прийшли волонтерити. Безкоштовно. Без голосних мотивацій. А за покликом Самого Бога! Моя роль на вечорі була маленькою. Вийти на сцену і розповісти про «Усмішку Тимоші». А вони взяли на себе все інше – продаж квитків, зустріч людей, організацію фуршету, ярмарку, аукціону. Доїзд, завантаження, монтаж, фотозона, термопоти, скатертини, кавовий апарат, подарунки, чистота, живі квіти на столах, продаж книг, посмішки і теплота! Оооо! Вони зробили цей вечір прекрасним! Говорю про те, що «Усмішка Тимоші» – це не я одна. «Усмішка Тимоші» – це кожне Серце, яке не байдуже. Яке вірить. Яке хоче стати поруч.

«Усмішка Тимоші» – це dream team, яка мріє і робить усе, щоб мрії здійснювалися!

 

Друзі, просто хочу розповісти про ще одне Боже чудо, яке Він робить через вас! Ми на фуршет нічого не купували! Усім забезпечили ви! Дякую за кожен кексик, тістечко, зефірку, бутерброд! Бог через вас нагодував більше 500 людей! І всі були ситі і задоволені! Дякую! Без вкладу кожного – ми б не справились!!!

 

Дякую Богу за прекрасні Душі, які стають учасниками великого Божого чуда – будівництва першої в Україні Християнської онкоклініки для діток «Усмішка Тимоші»!

 

Дякую! Не перестану повторювати: «Твій вклад – важливий!»

 

www.timoshas-smile.com

 

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

 

Розрахунковий рахунок:

UA663052990000026009000705161

 

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Міжнародний день онкохворої дитини

Сьогодні увесь світ згадує діток, які хворіють на рак. Цей день покликаний, щоб нагадати про іншу реальність. Про реальність,…

Читати далі
Земний День народження Тіміка і великої Мрії

14 лютого, 10 років тому, в цей світ народився маленький хлопчик з великою Місією. Це третій його День народження,…

Читати далі
Запрошуємо тебе на БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР

Уже в цю п’ятницю! Відбудеться «Благодійний вечір» за участю гуртів «Нотки» та «Bless».   У програмі заходу: – презентація…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки