loader

Дві чудові новини!

Лип
29

2 листопада 2020

Привіт, дорогі!

У мене чудова новина! Навіть дві!!!

1. У нас уже є земля!!! Ми довго її шукали (з початку літа), дивилися багато об’єктів. Зробили сотні дзвінків до найрізніших людей! Молилися. Аналізували. Радилися зі спеціалістами. І Бог дав нам дещо прекрасне!

Кілька гектарів просто неймовірної краси! Я записала для вас відео!

І, як тільки Фонд “Усмішка Тимоші” стане повноправним власником цього об‘єкту, то зможу вам сказати географічну адресу, де буде побудована наша Мрія!!!

2. І ще одна, не менш важлива новина! Тепер долучитися до будівництва Християнського онкологічного центру для діток стало простіше!!! Користувачам Приватбанку, а тепер і Монобанку, потрібно лишень в додатку в розділі “Мої платежі” (у ПБ), чи “Платіж по Україні” (у Моно) внести назву Фонду “Усмішка Тимоші”, або просто ХБФ (християнський благодійний фонд), і реквізити підтягуються автоматично. Тобто, за хвилину можна наблизити здійснення Мрії на зручну вам суму!!!

Також у Приваті можна підключити послугу “Регулярний платіж”, тоді щомісяця кошти автоматично надсилатимуться на рахунок Фонду. А в Моно можна встановити щомісячне нагадування. І система буде повідомляти, що сьогодні – саме ТОЙ день, щоб зробити пожертву!

Мене вражає те, що ми усі робимо! Нещодавно на рахунок Фонду надійшла пожертва у розмірі 1 грн. І це надихнуло мене! Адже КОЖЕН ваш вклад, навіть найменший, є надцінним і неймовірно вагомим (згадайте про вдовину лепту) – це те, що наближає нас до відкриття клініки! Це – ваша довіра! Це – ваше серце!

Дякую! Дякую! Дякую!!!

Дивіться також

Бог творить Свої чудеса через людей!

25 жовтня 2020 Привіт, друзі! У цього молодого чоловіка сьогодні День народження! Це наш старший син Данік! Йому вже…

Читати далі
День народження не для себе

19 жовтня 2020 Бог проходив всіма материками, країнами і областями, шукаючи місце для однієї Душі. Він зазирав у вікна…

Читати далі
Закулісся «Свята Життя»

13 жовтня 2020 Хочу поділитися своїм «закуліссям» «Свята Життя». Була спокійна. Дуже спокійна! Господь знову огорнув дух, душу і…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки