loader

Дякую. Пам’ятаймо!

Сер
25

25 серпня, 2021

Дякую, Друзі! Вчорашній День пам’яті ви були поруч. Господь обіймав, підкріпляв, утішав через вас. Дякую кожному, хто відвідав нас у «Каві-Маві». Дякую кожному, хто підтримував нас молитовно. Дякую кожному, хто долучився до будівництва Клініки. Разом ми зібрали вчора 19 022 грн, і 336 $. Слава Богу! Дякую кожному з вас. Вчора до нас приїхали друзі з Острога, Житомира, Зорі, Гощанського району… Просто, щоб обійняти. Дякую. Ви розділили наш біль. Понесли його з нами. Дякую.

В цей День ще раз усвідомила, яка дорога ціна нашого Проєкту. Вона не вимірюється мільйонами. Вона вимірюється болем, смертю, гідністю, вірою, покликом.

Як же ж хочу, щоб ви, дорогі, кожен, хто молиться, вірить, підтримує, жертвує, допомагає, долучається розуміли і відчували, що ви стаєте учасниками Великої Чудесної Історії, яка почалася з життя і смерті маленького хлопчика Тимофія. Який і ввів нас у світ онкології, який на власному досвіді пережив медицину в трьох країнах. Який пережив одужання, рецидив і паліатив. Який пройшов усе від початку до кінця… Який і став тим зерном, яке померло, щоб принести багато плоду.

Ми вперше будуємо лікарню. Просто знаю, що Тімік помер недаремно. Вірю, що усе, що він пережив, що ми пережили – послужить неоціненним досвідом у веденні цього Діла, яке ми почали. Яке ми разом, з Божою допомогою і завершимо на теренах України.

Дякую, дорогі, що ви поруч. Дякую, що підтримуєте. Дякую. Люблю і обіймаю кожне серце, яке, попри власний біль, прийшло і розділило мій.
Нехай Бог благословить вас!
Дякую!

Приєднуйтесь!

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/).

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

День народження Мрії

23 серпня, 2021 12 кг смакоти ми приготували, щоб завтрашній День Пам’яті пройшов солодко (дякую Юля Корнійчук). Хоча відверто…

Читати далі
День Пам'яті

21 серпня, 2021 Привіт, любі! Кожного 24 серпня, починаючи з 2019 року, для нашої сім‘ї це не тільки День…

Читати далі
Перші стетоскопи

16 серпня, 2021 Ось вони – перші стетоскопи для лікарів нашої лікарні! Вчора отримала пакунок. У ньому було два…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки