loader

Фестиваль колядок у Малево

Січ
11

Ви знаєте, кожного разу дивуюся Божому веденню в Проєкті «Усмішка Тимоші». До прикладу – «Фестиваль колядок», що проходив у Малево. Це – щорічний захід. Творчі колективи зі всього району приїздять, щоб привітати громаду своїм співом. Цього року таких колективів було 16. На святі були присутні чиновники, голови різних ОТГ, представники духовенства, жителі та гості села Малево.
За кілька тижнів до цього дійства, голова Боремельської ОТГ Віктор Корінь почув нашу Історію. Повірив. Вирішив стати поруч, і не просто словами. Тому і відбувся в Боремлі 1 січня благодійний ярмарок. Тому і вперше в своїй історії, «Фестиваль колядок» став благодійним заходом для «Усмішки Тимоші». Було зібрано 21 580 грн. Слава Богу! Ще один вклад у будівництво першої в Україні Християнської Онкоклініки для діток.

До сліз торкнулася коротенька промова самого голови Віктора Кореня. Він попросив вибачення у своїх колег, що не надав їм слова. І вирішив час, виділений на промови, присвятити нашій Божій Історії. Дякуємо! Таке зустрінеш не часто. Дякую за Ваше велике серце!

Приєднатися до Проєкту «Усмішка Тимоші» дуже просто! Головне – віра, довіра і бажання!

www.timoshas-smile.com

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

 

Дивіться також

Ваша довіра підіймає руки

9 січня… 2018 рік… Все чудово, настрій Різдвяний. Тільки Тіміку почали дуже боліти ніжки, і ми пішли здавати аналіз…

Читати далі
Христос Народився!

Ісус Христос народився! Славімо Його! Різдво – це завжди радість! Бо з народженням Ісуса змінився хід історії людства. Та…

Читати далі
Різдвуємо і будуємо!

Христос народився, дорогі друзі! Хіба можуть цю новину затьмарити буденні клопоти, важкі обставини, чи біль? Чи може щось відлучити…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки