loader

Бог посилає професіоналів

Сер
23

8 липня, 2021

Мені дуже подобається, як Господь крок за кроком посилає нам «потрібних» добрих людей. Знаєте, коли почала вникати в процеси будівництва, в документальні процеси – то виявила, на скільки мало взагалі я знаю. Інколи навіть з першого разу не запам’ятовую правильну термінологію.

Але дякую Богу, що Він посилає нам справжніх професіоналів. До недавнього часу не чула абревіатури «ДПТ». А тепер уже знаю, що це означає – «Детальне планування території». На фото ми якраз затверджуємо це планування.

На таких зустрічах завжди стараюся робити «розумний вигляд обличчя» і вдавати, ніби я розумію, як правильно читати геодезичну карту по горизонталям і вертикалям. Але я щаслива, що поруч є люди, які досконало в цьому розуміються, а мені просто треба стояти поруч, молитися і спостерігати за тим, якою прекрасною Господь творить цю справу!

Запрошуємо кожного з вас приєднатися до нашої команди! Якщо ви спеціаліст у своїй галузі, і ця галузь може бути корисною в розробці і затвердженні документів, в будівництві, в організації медичного, лікувального, донорського процесу – то WELCOME! Стань частинкою великого Божого діла!

До прикладу, у нас є фермери, які пообіцяли лікарню забезпечити картоплею! Є фармацевт, який пообіцяв ліки продавати по особливих цінах. Геодезист (і вся його компанія) уже зробили нам нереальну знижку. Є електрики, інженери, лікарі, бізнесмени, які готові активно включитися у потрібний момент. Не пропустіть СВІЙ момент!

Для співпраці просто напишіть нам: +380 (97) 547 34 31

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/).

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

"Бог чує! Дякую за молитви..."

4 липня, 2021 Ви пам’ятаєте, що це за будиночки на фото? Частенько, коли відвідуємо домівки в різних куточках України,…

Читати далі
Боже ведення

17 червня, 2021 Привіт, любі! Не можу не поділитися Божими благословіннями! Все почалося, коли ми тільки приїхали з Італії….

Читати далі
Київські друзі

8 червня, 2021 Привіт, друзі! В Києві Бог подарував нам зустріч з засновником і керівником мережі клінік «Гармонія здоров’я»…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки