loader

Готуємо благодійниий навчальний марафон в інстаграмі

Жов
12

Господь воістину розширює наші кордони! І робить це такими шляхами, про які навіть і подумати не могли!

У вересні мала честь вчитися в @univer.vse.pro.insta (до речі, закінчила з відзнакою ). І на онлайнвипускному організатори (Ірина Барік та Олексій Пивоваров) сказали, що у них є пропозиція для мене. І ось вчора відбулася наша зумзустріч. Вони розповіли, що вражені тією справою, яку ми всі з вами робимо. І захотіли приєднатися до будівництва Онкоклініки для діток з раком крові.

Отож, з 1 листопада стартуватиме благодійний марафон-навчання в Інстаграмі про Інстаграм. Умовою участі буде – пожертвувати будь-яку суму на рахунок Фонду (зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/) і підписатися на мої сторіночки в Інста (і не тільки на мої). Також запросили стати спікером на цьому марафоні і розповісти про Проєкт.

Ну як вам Божі чудеса? Ми навіть і подумати не могли, що Він поведе нас такими шляхами! Але щаслива, що мене оточують люди, які чують і бачать серцем!

Любий друже, якщо у тебе є ідеї, як допомогти популяризації нашого Проєкту, не соромся! Пиши! Ми потребуємо тебе і твоїх ідей!!!

Ще раз дякую, Іра і Олексій, що стали частиною великого Божого будівництва!!!

Дивіться також

Про невипадкові випадковості

Сьогоднішній візит в патрульну поліцію – це наслідок низки дивно переплетених подій. Почалося все з Дня народження Фонду «Усмішка…

Читати далі
Про Кого наш Фонд

Привіт любі! Наш Благодійний Фонд – це не просто про мене, чи Тімошу. Це про безліч добрих сердець, які…

Читати далі
Із рубрики «Знай героїв у обличчя»

Із рубрики «Знай героїв у обличчя». У Віталика в класі був ярмарок. Не благодійний. Діти продавали смаколики, власні витвори…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки