loader

Подарунки для "Усмішки Тимоші"

Лис
02

23 жовтня, 2021

Отож 34!

В 33 Ісус здійснив Свою Місію на землі. В 7,5 наш Тімошка виконав своє призначення, і полетів у Небо. Очевидно, якщо живу та ходжу ще на землі, значить доручену роль ще не зіграла до кінця.

Люблю своє життя. І свій День народження теж люблю. Деякими думками хочу поділитися.

Хтось з гостей запитав: «Розкажи кілька інсайтів з прожитого досвіду».

У мене один інсайт: Бога достатньо. Бога достатньо для щастя. Його достатньо для радості. Для повноти. Для зцілення від болю. Його достатньо для усвідомлення себе і своєї ідентичності. Його достатньо для прославлення і поклоніння. Його достатньо, щоб жити в свободі. Щоб винести на світло гниль, і не бути осоромленою. Його достатньо для прощення. Для здійснення поклику. Для спокою Душі. Для відваги і звільнення від страху. Його достатньо для повноцінного спілкування. Для дружби. Свободи. Для благовістя. Материнства. Для ТЕБЕ Бога достатньо.

І навіть якщо в коморах немає мішків із золотом, у сім‘ї не все, як у кіно, діти хворіють і помирають, друзі зраджують, на роботі негаразди – то Бога не перестає бути ДОСТАТНЬО. Він – найбільший Скарб Душі і духа. Він – найпрекрасніше, що трапилося зі мною в житті. Обставини життя чомусь довірено мені не найлегші, але з відвагою і повною відповідальністю кажу перед Небом і землею – Бога ДОСТАТНЬО! Його достатньо, щоб біля помираючої дитини залишитися при здоровому глузді. Його достатньо, щоб стрибнути в мега-проєкт. Його достатньо, щоб звершити усе почате, і зробити з болю щось неймовірно красиве. ЙОГО ДОСТАТНЬО.

Дякую, мій Любий Святий Нескінченний і Незбагненний Триєдиний Бог Отець, Син і Дух Святий!

Привітань було багато. Ось два, які викликали сльози і довгу паузу в думках: «ти багато робиш для цього світу»; «світи, бо для когось ти світло в кінці тунелю»… Слів і досі немає. Нехай кожен наш день, прожитий на землі, буде не про себе.

Почула разів з 200: «щоб Мрія здійснилася». Вона здійсниться! Уже здійснюється! Завдяки вам!!! Ви подарували «Усмішці Тимоші» близько 30 тис. грн, 200€, 500$. Дякую! Інші люди підхопили ідею і теж роблять свої Дні народження для «Усмішки Тимоші». Так Мрії збуваються! Ви неймовірні! Дякую за кожне привітання, пожертву-подарунок. Не втомлюйтеся жертвувати!

Я просила «подарувати»  мені підписку на регулярний щомісячний платіж (це коли банк систематично автоматично знімає комфортну для вас суму). А ви вже зробили це?

І останнє. Люблю вас, дорогі! Дякую за довіру. Дякую за молитви, сльози, обійми, участь, переживання. Ви – Божі подарунки для мене. ❤️

P.S. Якщо ви не встигли ще привітати, то  ви можете це зробити на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/), з усіх куточків планети.

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Історія "Усмішки Тимоші", розказана у Львові

Дорогі друзі! Для усіх, хто недавно приєднався, опублікувала відео історії заснування «Усмішки Тимоші». Цю історію розповідала у Львівській центральній…

Читати далі
Про благословіння на вихідних

Мала честь бути запрошеною на жіночу екскурсію в місто Львів. Ооооо! Що це за краса: Львів, хороша компанія, і…

Читати далі
Як Бог переплітає долі

12 жовтня, 2021 Буду розповідати вам про Божі пазли, які складаються в прекрасну Картину. Отож, три роки тому ми…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки