loader

Дякуємо за сайт!

Вер
14

9 вересня, 2021

Привіт, любі! Тепер усю нашу Історію, бачення, цілі, новини можна буде переглянути на сайті Фонду:

https://timoshas-smile.com

Він розроблений  поки трьома мовами (укр., рос., англ.). Для того, щоб до будівництва лікарні доєдналися друзі з усіх куточків світу.

І ось чергове чудо – історія того, як цей сайт розроблявся. Мені порекомендували звернутися до програміста Артема (https://www.instagram.com/artm_pal/). Він чув мене вперше, і я його. Домовилися за ціну і строки. Всіх усе влаштовувало. Артем приступив до роботи. Дуже гарно, швидко, професійно розробив сайт (зайдете і глянете самі). І коли дійшло до оплати праці, ось що він сказав: “Я сделал сайт для Вас бесплатно!”

Я запитала: “Чому?” Він відповів, що коли він почитав, що ми робимо, для чого сайт і для кого, то вирішив таким чином внести і свою лепту в Проєкт. Слава Богу!

Отож, заходьте на сайт. Пересилайте посилання своїм друзям і знайомим.

І, до речі, зробити пожертвування тепер стало значно легше. В якій би Ви країні не знаходились, натиснувши кнопку “Пожертвувати” – ви стаєте учасниками Будівництва.

До речі, в розділі “Партнери” ви зможете знайти себе. Ми постаралися внести кожного, (хто нам був відомий) хто якимось чином долучився до будівництва.

Якщо ж Ви себе не знайшли, то не ображайтеся, а напишіть нам. Виправимо це недопрацювання.

Ми разом з вами пишемо велику Книгу Божих Чудес. Бо Господь побудує цю Лікарню через нас з вами – через простих людей, яким не байдуже.

Дякую, Артеме, за Ваш вклад у будівництво Лікарні.

Дивіться також

з Днем благодійності!

5 вересня, 2021 Дорогі друзі, хочу усіх привітати з вашим професійним святом! Якщо ви тут, на сторінці Християнського благодійного…

Читати далі
Відео з Дня Пам'яті

Привіт, любі! Побудьте в атмосфері Дня пам’яті:

Читати далі
Дякую. Пам’ятаймо!

25 серпня, 2021 Дякую, Друзі! Вчорашній День пам’яті ви були поруч. Господь обіймав, підкріпляв, утішав через вас. Дякую кожному,…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки