loader

Історія Настуні з Волині

Лис
19

Кожна історія евакуації почалася з тебе! Твій репост, довіра, пожертвування – зробили «Усмішку Тимоші» знайомою і доступною для багатьох. Знай, кожна евакуйована дитина – це наша спільна перемога! І будівництво першої в Україні християнської онкологічної Клініки для діток з раком крові – це теж буде нашою спільною перемогою! Приєднуйся! Стань поруч!

А сьогодні – про історію маленької Настуні з Волині (лист мами Вікторії):

«Я мама, маленької дівчинки, Анастасії Карплюк, якій зараз 3 рочки. Ми з Волинської області. Маємо діагноз рідкісної онкологічної хвороби – гістеоцитоз клітин Лангерганса. Дізналися про діагноз, коли дівчинці було 10 місяців. З того часу, ми знаходилися на лікуванні за кордоном у Республіці Білорусь. Закінчивши лікування ми повернулися додому. Але коли пройшло 3 місяці на першому контрольному обстеженні у донечки виявили рецедив. Тому ми знову поїхали в Р.Білорусь розпочинати лікування.

Війна торкнулась кожного.
У кожній історії є безліч своїх таємних моментів та тривог. З початком війни ми знаходились закордоном в Р.Білорусь. Але коли минув перший місяць, багато чого змінилося і в нас також. Спочатку заблокували картки VISA , Master kart у Р.Білорусь, заборонили усі можливі варіанти оплачувати лікування, перераховувати гривні та користуватися своїми ж коштами. А далі – дефіцит препаратів, навіть білоруських, через санкції, оскільки багато імпортних складників використовується в лікування та обслуговуванні медичного обладнання.

Про фонд “Усмішка Тимоші”, ми знали давно. Люблю читати Юліні пости в інстаграм. А також слухала аудіо книгу та придбали її собі. По-особливому запам’яталося відношення мами до втрати сина. Воно вплинуло на формування мого відношення до втрати рідних та життя по ту сторону часу.

В соц.мережах прочитала, що фонд перевозить онкохворих дітей в Італію на лікування. Ми читали та спостерігали, але не планували бути учасниками. Але після консультації в лікарні та посольстві, було прийнято рішення, що треба серйозно віднестися до пропозицією Італії. Мабуть ми були останніми, в 2 рейсі транспортування пацієнтів, адже через добу уже був виліт літака.

Щиро дякуємо вам, “Усмішка Тимоші”, адже кожна з цих діток, і ми також, щиро усміхаємося, бо вдячні вам за цю можливість! Нехай Господь благословляє вас та веде Своїм шляхом на допомогу іншим! Організація поїздки була на високому рівні. Нас поселили в готелі, організували переліт на приватному літаку з величезною командою професіоналів, безкоштовно.
Такої турботу навіть за гроші не купиш.
Адже справжня, щира турботу ніде не продається, вона живе лише в серцях.
Звичайно, що все решта лікування нам надає уряд Італії, тому щиро дякуємо що приймають нас, лікують, допомагають з житлом, продуктами та ліками. Ми лікуємось в Римі в лікарні ” Bambino Gesu”. Проходимо хіміотерапію та гормональну терапію. Щиро дякуємо хорошим лікарям, персоналу та усім тим, хто не байдужий до українців. Часто задумуюсь про те, що ми тут гості, а нас приймають, як у себе вдома.

Наші українці благословенні Богом, що саме Бог турбується про них, руками інших людей! Дякуємо вам і вашому Директору, Господу Богу!»

Реквізити Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші»:

www.timoshas-smile.com

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок:
UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Історія Сашка

Скажу відверто, жоден з команди «Усмішка Тимоші» НІКОЛИ НЕ ГОТУВАВСЯ до евакуації. Ми не вміли, і не знали усю…

Читати далі
Рівно 60!!!

Сьогодні особливий день. Особисто для мене він був дуже хвилюючим, часто сльози заважали говорити, а змішані почуття переповнювали Душу….

Читати далі
Чудесна історія Аліночки

Сьогоднішня історія – це ще одне неймовірне диво! В одному із наших евакуаційних рейсів трапилася неймовірна ситуація. Координатор Світлана…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки