loader

Історія про велику допомогу маленькими справами

Бер
04

Маленькі вчинки великих сердець здатні змінювати людські долі.  У цьому ми нещодавно переконалися. Здавалося б, звичайний репост — дрібниця, яка ні на що не впливає. Проте Лідія Фарина отримала шанс на лікування саме завдяки вашому поширенню інформації!

Ця ніжна красуня проходить складні випробування. Одного разу звичний ритм життя їхньої сім’ї кардинально змінився. Молодшій донечці діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Страшний діагноз, який перевертає цінності. Проте навіть у цих переживаннях Господь залишається поруч.  Навіть у найтемніших долинах Бог посилає Своє світло. Він подбав про те, щоб Лідія потрапила на лікування в одну з кращих європейських клінік. І в цьому Він використав вас, наших небайдужих друзів! Ви зробили величезну кількість репостів про те, що ми допомагаємо онкохворим діткам потрапити на лікування. Ця інформація поширювалася так швидко і широко, що дійшла на допомогу й до сім’ї Лідії.  Близькі та знайомі неодноразово розповідали їм про наш Фонд, радили неодмінно звернутися за допомогою. І як наслідок — сьогодні дівчинка розпочала лікування в італійській клініці.

Друзі! Ми безмежно дякуємо, що ви не стоїте осторонь!  Ваші репости, молитви, пожертвування — надзвичайно цінні справи. Через вашу вірність у малому Бог торкається сердець і робить дива. Подяка Йому, що ми проходимо наш земний шлях поруч із вами!
🙏🙏🙏
Прочитавши цей допис, згадайте, будь ласка, у своїй молитві Лідію!

💰💰💰
Нагадуємо, що реквізити фонду “Усмішка Тимоші” можна знайти за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu  

https://timoshas-smile.org/

❗️Зараз ми збираємо кошти на придбання земельної ділянки для будівництва онкологічного

центру.

Дивіться також

Рік...

Страшна війна змінила нас. Та ми навчилися попри біль йти до перемоги! 71!!! На сьогоднішній день Християнський благодійний Фонд…

Читати далі
Сумна статистика

Дитяча онкологія – тема, яку часто хочеться оминути. Це не дивно, адже питання складне, болюче і тривожне. Проте воно…

Читати далі
Йому було б сьогодні 11 років...

Цікаво, як би все було, якби не… Яким би був цей день, якби не… Куди б жила сьогодні, якби…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки