loader

Ми щодня змінюємо історію!

Січ
03

На днях я молилася так: «Боже, допоможи змінити хід історії».

На що отримала таку неочікувану, але надихаючу відповідь: «Ти вже змінила хід Історії!»
І тоді Бог подумки почав проводити мене по життєвій дорозі, та показувати, нагадувати багато людей, які траплятися на шляху. Він пояснив, що «змінити історію» – це дуже глобально. А Він діє локально. І якщо вплину на життя (зміню хід історії) однієї Людини, то уже зміню цілий світ! Тоді згадала деякі відгуки про мою книгу «Історія однієї Душі». Про змінені долі. Тоді пригадала евакуацію тяжкохворих діток… І їх змінені долі. Також на думку прийшли ті години за чаєм, вислухані сльози, і натхнення, яке дарував Господь змученій душі. Посміхнулася, згадуючи Душі, які навернулися до Божого життя після зустрічі. Словом, ми щодня змінюємо історію. Люблячи дітей, ми впливаємо на хід цілого їхнього життя. Протягуючи руку підтримки, ми змінюємо чийсь хід життя.
Тоді почала молитися так: «Допоможи змінити хід історії медицини в Україні. Допоможи змінити статистику християнських дитячих лікарень в Україні». І, до речі, тут зовсім не про статистику!

І відчула повноту реальності того, про що прошу! Змінити історію – зовсім не важко! Крок за кроком, тільки вперед. Просто уявити, скільки ще історій може змінити життя і смерть одного маленького Тімошки? Згадати уже врятованих і зробити все можливе, щоб хеппіендів було в Україні більше! І хай допоможе нам у цьому Господь.

Нагадую, що наразі ми збираємо 120 тис доларів на придбання землі, на якій збудуємо лікарню «Усмішка Тимоші», щоб змінювати історії онкохворих діток України.

До речі, пожертвувати стало ще легше. Ми відкрили банку в Монобанку (за цим посиланням можуть здійснити платіж абсолютно усі люди, з будь якої точки земної кулі https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu). QR код додам.

Також для жителів США можна зробити переказ по Zelle (timoshas.smile@gmail.com) – QR код теж додам.

Приєднуйся і ти, змінюй світ НАВКОЛО СЕБЕ!

❤️

Дивіться також

Різдвяний подарунок

А у мене для вас Різдвяний подарунок! Такий красивий і радісний! Чи може війна змінити плани робити добро та…

Читати далі
Робімо добро, поки є час

На моєму годиннику висвітлилося нагадування. Переліт до Генуї, завтра вранці. Він призначався не для мене, а для молодого 18-річного…

Читати далі
Історія Алісочки із Запоріжжя

Я всім серцем полюбила сім‘ю, про яку сьогодні розповім. Вони з Запоріжжя. Рак – це завжди переміна планів, життя…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки