loader

Пам'ятаю твоє все...

Лип
28

22 серпня, 2020

Пам’ятаю твоє все. Голосочок… Ходу… Сміх… Погляд… Пам’ятаю твої руки і родимки. Пам’ятаю улюблений одяг, колір, мультфільм… Брівки. Волосся. Животик. Запах. Обійми. Форму долоні і ніжки. Фігуру. Силует. Усмішку. Все твоє. Кожну клітиночку. Пам‘ятаю, мій любий.

Цікаво, який ти зараз? Як Тобі там живеться? Що ви там, на Небі, робите? Чи бачиш ти нас? Чи радієш, що Семік такий дорослий? І що Данік такий вправний у футболі? Ти бачиш, як нам болить? А радієш, коли ми веселимося? Що відчувають Душі, коли переселяються на Небо? Тобі ж там добре? Правда?

У кожній поїздці, у кожній вечері, у кожній справі, у кожному дні нам не вистачає тебе, наш Крошик.

Я завжди уявляю нашу зустріч! Там, у Вас. Серед мільйонів поглядів впізнаю твій. Такий рідний. Ми обіймемося. І так довго-довго будемо стояти. І ти мені все розкажеш і покажеш.

Ти, певно, вже познайомився з Катрусею, Даринкою і Давидком. Які ви рідні… Як ми вас любимо…

Я часто прошу у Ісуса передати тобі привіт. І хоч, певно, цей лист не дійде до тебе, але вірю, що ти все знаєш. Бо ти, хоч і живеш Далеко, але ти досі наш. Ти досі мій.

Люблю тебе

Дивіться також

ПРО ЖИТТЯ ПІСЛЯ СМЕРТІ

4 серпня, 2020 Чи існує життя після смерті? Особливо, якщо помирає дорогоцінна дитина… А якщо існує, то яке воно,…

Читати далі
Неминучий, нелегкий, сумний четвер...

16 квітня, 2020 Четвер… Неминучий, нелегкий, сумний четвер… Ісус і учні, по звичаю, приготувалися до святкування еврейського свята Песах….

Читати далі
Де починаються мрії?

14 березня, 2020 Мрії… Як ви думаєте, де народжуються Мрії?.. Здається, що Самі Небеса виготовляють Мрії, і спускають їх…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки