loader

Подарунок до Дня народження Тимоші!

Лют
08

Дитячий День народження це завжди подія!

Батьки зі сльозами на очах дякують Богу за свою крихітку. Діти рахують дні до свята і мріють про величезний торт. Близькі готують подарунки. Ще декілька років така радісна атмосфера свята панувала і в родині Саньків.

Проте зараз усе змінилося. Тимофійко не потребує велосипеда, не мріє про телефон і не хоче солодощів. У нього є набагато кращі скарби на Небесах! Та все ж ми готуємося до його земного Дня народження. І мріємо про подарунки, які матимуть значення у Вічності. Ви можете згадати Тимофійка, підбадьорити рідних і допомогти іншим діткам у цей день. Подаруйте свою посвячену любов у вигляді підписки на пожертвування для “Усмішки Тимоші”. Це може бути навіть невелика сума, проте щомісячна. Так ви постійно будете нагадувати нам, що “Усмішка Тимоші” це справа, яку ми робимо разом. Щомісяця дітки з лейкемією ставатимуть ближчими до будівництва Лікарні мрії.

Тому підписка на регулярний платіж це найкращий подарунок на День народження Тимофійка. Нехай Небеса посміхаються, дивлячись на посвячені, жертовні й відкриті серця.
✅✅✅

💰💰💰
А поки нагадуємо, що реквізити фонду “Усмішка Тимоші” можна знайти за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu  

https://timoshas-smile.org/donate/   

❗️Зараз ми збираємо кошти на придбання земельної ділянки для будівництва онкологічного центру.

Дивіться також

День народження Мрії!

Хочу поділитися з вами сокровенним. Подіями 14 лютого 2020 року. Наближався Тімошин земний день народження. Це перший його День…

Читати далі
Наближається 14 лютого – особливий день!

Саме тоді народився маленький хлопчик, який подарував велику Мрію. З нами він провів дуже мало. Проте цих 7 коротких…

Читати далі
Радісна історія перемоги!

Сьогодні хочемо поділитися з вами радісною історією перемоги. Ми вже розповідали вам її початок. Сашко Олещук, 7-річний хлопчик із…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки