loader

Представництво «Усмішки Тимоші» в Іспанії

Лис
23

20 листопада, 2021

Яка радість  сталася!!! В Іспанії (Валенсія) відбулася перша зустріч представництва «Усмішки Тимоші». Вирішено перекладати книгу «Історія однієї Душі» на іспанську мову. Також сайт нашого Фонду  невдовзі запрацює і іспанською.

«Усмішку Тимоші. Іспанія» буде очолювати моя рідна сестра Інна. Бо нашу історію вона не просто почула, вона її прожила. Тімошина найкраща подруга – це Лізонька (доця Інни). Ми дуже близькі з сестрою. Одного разу її вразив струм. Вона пережила зупинку серця. Та Бог подарував їй ще час на землі, бо бачив, як сильно вона мені потрібна! Їй довіряю. Від неї вчуся. Щаслива бути поруч. Не знаю більш милосердної людини. І саме вона стане директором лікарні, яку ми збудуємо! Тому хочу, щоб ви більше знали і чули про неї! І ті, кому пощастило знати її близько, підтвердять усе вищесказане. Саме вона ПОКАЗАЛА і продовжує показувати мені Серце Бога. Можу багато говорити про її любов до Бога і до людей. Дякую Йому, що оточує мене такими Душами!

Отож, любі, якщо ви хочете зі своєї країни допомогти  будівництву лікарні, то пишіть. «Усмішка Тимоші. Німеччина.» «Усмішка Тимоші. Іспанія.» Ці дві філії народилися просто з одного телефонного дзвінка, з одного повідомлення. А переростають у цілу сітку знайомств, переплетінь доль, в бачення і конкретні дії. Просто Серця в цих країнах захотіли стати в центрі Божих чудес! Захотіли стати частиною Великого Божого Чуда – будівництва в Україні першої християнської Онкоклініки для діток з лейкемією.

Щоб приєднатися:

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/)

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Дивіться також

Безцінне волосся

19 листопада, 2021 Привіт, любі! Хочу познайомити вас з прекрасними мамою і донечкою, які мають дуууже добрі серця. Це…

Читати далі
Боже чудо

13 листопада, 2021 Як про нього не написати?! Як змовчати, як залишити його невідомим?! 8 років тому один чоловік…

Читати далі
Плануємо відкривати представництво «Усмішки Тимоші» в Німеччині.

6 листопада, 2021 Привіт, любі! Ось уже дві доби я в Німеччині. Ранньою весною мені подзвонили дві дівчини, і…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки