loader

Про Кого наш Фонд

Жов
06

Привіт любі! Наш Благодійний Фонд – це не просто про мене, чи Тімошу. Це про безліч добрих сердець, які об‘єднуються заради Доброї Справи. Вчора спілкувалася з юристом, вона сказала, що зможе допомогти нам безкоштовно.

Завтра матиму зумзустріч з організаторами «Універу все про Інста» (де я мала честь вчитися). Вони, почувши про проєкт будівництва лікарні, вирішили приєднатися до благочинності і організувати благодійні марафони в соц. мережах.

Сьогодні зустрічалася з добрими патрульними поліцейськими нашого міста. Вони зі слізьми вислухали нашу історію – і уже в четвер буду розповідати про «Усмішку Тимоші» в їхньому відділенні, для ще багатьох доблесних поліцейський.

Керівник RivneRunningClub, почувши про наші цілі, – взявся за організацію благодійного забігу для сотень благодійників.

Гурт «Нотки» погодився зробити благодійний концерт.

А ще – щодня нам дзвонять найрізніші люди, з усіх куточків планети, з рішенням приєднатися до будівництва Клініки.

О, дякую, Господи, що Ти робиш це все!

Хтось сказав, що я – Душа цього Проєкту. Тоді ви – це його руки і ноги. А наш дорогий хлопчик Тімоша – це Серце Проєкту.

Дякую Богу, що запросив нас усіх стати учасниками такого величного Діла!

Не думайте, що ви нічого не можете. Подайте свою ідею. Наприклад, про благодійний забіг нам розповіла жіночка з Німеччини. Ми її не знаємо. Вона просто не полінувалася і не посоромилася розповісти в голосовому повідомленні про цю гарну ідею. Ми потребуємо ТЕБЕ! Твоїх ідей! Приєднуйся!

До речі, на початку листопада ми плануємо бути в Дюссельдорфі (Німеччина). І теж, цю поїздку організували кілька сердець, які спостерігали за нами і вирішили НЕ стояти осторонь.

Приєднуйся!

Бог творить великі чудеса через кожного з нас!!!

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donat)

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Із рубрики «Знай героїв у обличчя»

Із рубрики «Знай героїв у обличчя». У Віталика в класі був ярмарок. Не благодійний. Діти продавали смаколики, власні витвори…

Читати далі
У нас уже є назва Клініки

Друзі, це неймовірно! Дякую, що допомогли назвати Клініку. Отож, будуємо разом Клініку «Усмішка Тимоші». Це така рідна нам усім…

Читати далі
Стань донором!

10 вересня, 2021 Привіт, друзі! Сьогодні був дуже особливий день! Мали змогу долучитися до проєкту @donor_ua, закликавши рівнян до…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки