loader

Про невипадкові випадковості

Жов
12

Сьогоднішній візит в патрульну поліцію – це наслідок низки дивно переплетених подій. Почалося все з Дня народження Фонду «Усмішка Тимоші». Туди були запрошені поліцейські, щоб провести деяку програму для дітей. І ось дуже мені знайомою здалася одна поліцейська (Іванна Бояківська). Серце підказувало, що щось тут більше, ніж просто зустріч. Почала шукати в телефоні фото кількарічної давності. І так! Це вона! Це та ж сама поліцейська, яка колись дозволила Тіміку посидіти в її машині, дала шеврони-наліпки (які гріли Тіміку Душу в Італії), яка подарувала йому незабутні емоції. Я підізвала її. Показала фото. І уже сльози стояли в наших очах…

Як все переплітається! Який же подив був у нас обох, коли ввечері того ж дня, Facebook нагадав, що її знайомство з Тімошкою відбулося в цей самий день, рівно три роки тому. Іванка розповідає, що тоді вона відчула, що має бути в Проєкті. Що випадковості уже не такі і випадкові. Господь! Саме Він переплітає наші долі! На фото збережені усі ці доленосні миті.

І ось сьогодні я була в патрульній поліції. Оооо, наші поліцейські полонили моє серце! Такі гостинні, такі добрі і доблесні, людяні і сильні. Боже, бережи кожного з них!

Керівник Патрульної поліції  Рівненської області, Сергій Мерчук, запевнив в абсолютній підтримці. Захист. Супровід. Практична допомога.

А ще він сказав, що моя сила духу – надихає. Знаєте, коли тобі говорить про це Воїн – поволі починаєш в це вірити. Так! Бог покликав мене в цю справу. Бог дав нам Тімошку. Бог огортає неймовірними людьми, поруч з якими хочеться йти ТІЛЬКИ вперед! Господи, дякую Тобі! І сила моя – в моїй немочі. І сила моя – це Ти, мій Дорогоцінний Господь! Дякую за кожну Душу, яка вірить, підтримує, приєднується!!!

Попереду ще кілька візитів у поліцію (бо в зал усі не вміщаються). А далі – довгострокова співпраця з нашими уже друзями-поліцейськими!

Ну хіба вас не дивує Господь? Хіба ще можна не вірити в чудеса?!

Приєднатися до будівництва Онкоклініки «Усмішка Тимоші» можна різними способами. Молитвою. Ідеєю. Запрошенням. Поширенням інфо. Вірою. Пожертвою (зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” https://timoshas-smile.com/donate/).

Дякую, Господи, за знайомство з людьми, які чують серцем!

Дивіться також

Про Кого наш Фонд

Привіт любі! Наш Благодійний Фонд – це не просто про мене, чи Тімошу. Це про безліч добрих сердець, які…

Читати далі
Із рубрики «Знай героїв у обличчя»

Із рубрики «Знай героїв у обличчя». У Віталика в класі був ярмарок. Не благодійний. Діти продавали смаколики, власні витвори…

Читати далі
У нас уже є назва Клініки

Друзі, це неймовірно! Дякую, що допомогли назвати Клініку. Отож, будуємо разом Клініку «Усмішка Тимоші». Це така рідна нам усім…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки