loader

Радісна історія перемоги!

Лют
07

Сьогодні хочемо поділитися з вами радісною історією перемоги. Ми вже розповідали вам її початок. Сашко Олещук, 7-річний хлопчик із Тернопільщини, дізнався про свій страшний діагноз на початку війни. Проте Господь одразу ж подарував цій сім’ї знайомство з “Усмішкою Тимоші”, вони стали пасажирами першого евакуаційного рейсу до Італії.
Яким було продовження, розповіла нам його мама Олеся.

❓Розкажіть, будь ласка, як себе зараз почуває Сашко.

💬 Дякувати Богу, ми вже повернулися додому. 9 місяців лікування принесли чудові результати. Усі показники в нормі, наш хлопчик набирається сил, міцнішає з кожним днем. Сьогодні він повертається до звичного життя, поволі починаємо забувати хворобу. Ми бачили, як Господь проводив. Ми в усьому зверталися до Нього в молитві. Я навіть просила в Господа, щоб у Сашка не випало волоссячко після хімії. І уявіть, Бог відповів! Початок лікування був дуже складним для організму Сашка, проте, дякувати Господу, ми перемогли цю недугу!

❓Чим сьогодні займається Сашко?

💬 Сашко полюбляє, мабуть, як і всі ровесники, комп’ютерні ігри. Та, крім цього, він активний, займається спортом. Також Сашко мріє подорожувати, ми часто роздивляємося карту світу і уявляємо різні країни. Взагалі він у нас креативний хлопчик. Часто мріє про те, що колись створить власний бренд, напише свою пісню чи придумає особливу модель взуття. Нам це подобається, ми в усьому його підтримуємо.

❓Як Сашко зустрівся з однокласниками після довгої розлуки?

💬 Для нас це було дуже щемливо. Ми запросили його друзів до нас у гості. Сашко дуже чекав цього часу, хвилювався, як зустрінеться з усіма, проте легко адаптувався. Це було справжнє свято життя і перемоги, де лунав радісний дитячий сміх. Його дитинство повертається! Тепер він щоранку біжить на уроки, аби побачитися з друзями.

❓Як змінила хвороба життя вашої сім’ї?

💬 Ми нарешті навчилися цінувати життя, час один із одним та стосунки. Хочемо назавжди зберегти цю любов, увагу, підтримку один одного. Ми раді, що познайомилися із сім’єю Саньків. Юра та Юля показали нам Бога. Ми ніколи не чули й не бачили нічого подібного. Їхня любов, їхнє ставлення, їхня історія змінила наші серця. А ще бачу, як подорослішав за цей час Сашко. Хвороба показала йому життя по-новому, він навчився боротися й перемагати.

❓Розкажіть, будь ласка, детальніше про ваше лікування в Італії.

💬 Коли ми їхали з України, то навіть не здогадувалися, що лікуватимемося в “Maria Letizia Verga”, одній із кращих онкологічних клінік. Ми дякуємо Богу, що потрапили саме туди. Це клініка, в якій люблять. Увесь медичний персонал дуже кваліфікований, уважний і бере біль батьків на себе. Нам це завжди додавало впевненості та спокою.

❓Чим ця клініка відрізняється від українських? Що варто у них перейняти?

💬 Ця клініка має новітнє обладнання, сучасні методики, веде постійні дослідження і фахово розвивається. Проте головне – це люди! Співчуття, милосердя, турбота не лише про дітей, але й про батьків, – те, що найбільше вражає і назавжди залишиться в серці.

❓Який найтепліший спогад з Італії залишився у вашому серці?

💬 Приємних спогадів надзвичайно багато, хоча ми й вели боротьбу з важкою недугою. Сашко отримував багато подарунків. Найкращим, напевно, була можливість поїхати на футбол до Мілану, де він разом із іншими хворими дітками виводив на поле команду. А ще запам’яталося, як наш лікар прийшов до Сашка в палату і просто складав із ним пазли. Хоча я знаю, скільки у них відповідальних справ, проте час із маленькими пацієнтами там найважливіший. Це мене надзвичайно вразило!

❓Що б ви хотіли побажати сім’ям, які сьогодні проходять подібні випробування?

💬 Я хочу побажати таким родинам прийняти цю хворобу і довірити все Господу. Він сильний робити дива, Він поруч з вами завжди, навіть у лікарняній палаті. Моліться, довіряйте свою дитину Богу! А ще підтримуйте один одного і ніколи не здавайтесь!

❓За яких людей ви сьогодні найбільше дякуєте Богу?

💬 Я вдячна Господу за те, що мої близькі люди зі мною. Дякую всім працівникам клініки: засновникам, комітету, медичним працівникам. Їхню підтримку ми пронесемо у серцях через усе життя. А ще я щаслива, що познайомилася з фондом “Усмішка Тимоші”. Тут працюють дивовижні люди, які жертовно і щиро люблять, допомагають, розуміють. Нехай Господь благословить кожного із тих, хто йшов з нами поруч цим складним шляхом!

Дякуємо усім, хто жертвує, допомагає та молиться! Ваша підтримка дарує надію і змінює життя діток з лейкемією. Віримо, що багато українських сімей зможуть побачити Божу любов у нашій Лікарні. ❤️
Нагадуємо, що ви завжди можете стати помічником у справі будівництва Християнської клініки для онкохворих дітей.
💰💰💰
Реквізити Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші» можна знайти за посиланнями:

https://timoshas-smile.org/donate/ 

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu 

Дивіться також

Нарешті нашу Мрію можна побачити не тільки очима віри!

Нарешті ми зможемо краще уявити Лікарню! Наші архітектори доклали багато зусиль, продумали усі деталі і створили чудовий проєкт клініки!…

Читати далі
Бліц-інтерв'ю з Інною ГУЧАК, директоркою Християнського онкологічного центру

Ми продовжуємо рубрику “Команда Усмішки Тимоші”. Сьогодні познайомимся з ІННОЮ ГУЧАК, директоркою Християнського онкологічного центру для дітей із раком…

Читати далі
Переймаємо світовий досвід

Християнська онколікарня – це не далека й недосяжна мрія. 🏥 Нині такі клініки існують у багатьох країнах світу: в…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки