loader

Різдвуємо і будуємо!

Січ
06

Христос народився, дорогі друзі!
Хіба можуть цю новину затьмарити буденні клопоти, важкі обставини, чи біль? Чи може щось відлучити нас від Його любові! Ні! Слава Йому!

У ці добрі, світлі дні хочу подякувати кожному, хто став поруч у 2021 році. Кожен вклад, кожне пожертвування – це ваша довіра! Дякую! Ми завжди вкладаємо у те, в що віримо! Дякую, що вірите! Дякую, що регулярно, з самовідданою посвятою вкладаєте себе, свій час, фінанси, сили в Проєкт будівництва першої в Україні Християнської Онкоклініки для діток.

Хочу висловити величезну подяку Народженому Ісусу! Прийшов на землю не в царських палатах і допомагав людям у простоті. Дякую, що Він народився в моєму Серці. І поділився Своїм баченням і бажанням стосовно клініки. Він це почав, Він це звершує, Він це і доведе до кінця. Слава Йому за все!

У ці дні багато хто з нас буде ходити від хати до хати і співати Народженому (в народі кажуть «колядувати»). І ми теж будемо співати. Звичайно, і цього року усі «наспівані» фінанси ми віддамо для «Усмішки Тимоші». Запрошую і вас до цієї ініціативи: «Різдвуємо і будуємо!».

Якщо ви з Рівного, можете запросити нас, ми завітаємо до вас і заспіваємо прекрасні Різдвяні пісні. Подаруємо вам магніт «Усмішка Тимоші. Беру участь у великому Божому ділі». А ви долучитесь до доброї справи. А якщо ви вирішили своєю компанією співати для Народженого Ісуса і допомагати в будівництві, то можемо дати і вам магніти/буклети/візитки. Щоб зробити нашу Справу відомою усім.
Пишіть/дзвоніть 👉 +380 (97) 547 34 31

З ❤️.

www.timoshas-smile.com

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Добрі серця Церкви "Голгофа"

Знаєте, як будує Господь клініку «Усмішка Тимоші»? Він Сам побуджує людей допомагати нам! Так, у Церкві «Голгофа» (м. Луцьк)…

Читати далі
Відео з благодійного ярмарку

Привіт, любі! Не можу не опублікувати відео з благодійного ярмарку для «Усмішки Тимоші», що відбувся в Боремлі. Коли слухала…

Читати далі
Репортаж з благодійної фотовиставки

Друзі! Це репортаж з благодійної фотовиставки Івана Мулика для «Усмішки Тимоші».   Залишу посилання на допис, де ще можна…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки