loader

Робімо добро, поки є час

Січ
03

На моєму годиннику висвітлилося нагадування.

Переліт до Генуї, завтра вранці. Він призначався не для мене, а для молодого 18-річного онкопацієнта та його мами з міста Одеса. Вони звернулися у Фонд «Усмішка Тимоші», шукаючи можливість їхати на лікування закордон. Двері відчинила одна з найбільших клінік Італії Газліні, що в Генуї (по місцевому Дженова).
Фонд оплатив квитки на літак (близько 14 тисяч грн). І ми всі раділи, що не зважаючи на дорослий вік, хлопчика погодилися взяти на безкоштовне лікування.
Але трапилася велика трагедія… В понеділок він попав в реанімацію. Мама попросила відтермінувати переліт. А вчора він помер… Біль… Ніхто не очікував… Ніхто не планував…

І знаєте, дивлюся на свій годинник… На заставці Тімошка. Нагадування про переліт хлопчика, який теж уже не з нами… І ще раз зрозуміла, на скільки мало в нас часу… Мало часу робити добро…

Нам архітектори на Різдво скинули подарунок – 3д візуалізацію проекту нашої лікарні (обов’язково вам покажу). Вона прекрасна! Поділилася радістю з близькими людьми і командою. А одна добра жіночка мені написала: «Ти вибрала важкий шлях…» І сьогодні ще раз зрозуміла чому… Але у КОЖНОГО з нас тяжкий шлях, тяжкий тягар і обставини. Кому зараз легко? Але тепло стає на серці, що мій не легкий шлях комусь полегшить дорогу.
Ми усі встигли зробити добро цьому хлопчику. І Бог віддасть кожному, хто жертвує! І знайте, що «Усмішка Тимоші» існує для того, щоб маленьким українським онкопацієнтам полегшити їх шлях, страждання і тяготи. А першу в Україні Християнську онкоклінку ми побудуємо виключно з цією метою. Бо кожна доля важлива. Кожна дитина достойна. Кожну історію, навіть сумну, ми можемо прикрасити добром.
Робімо добро, поки є час!

Реквізити Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші»:

Посилання на миттєвий платіж:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок:
UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

www.timoshas-smile.org

Дивіться також

Історія Алісочки із Запоріжжя

Я всім серцем полюбила сім‘ю, про яку сьогодні розповім. Вони з Запоріжжя. Рак – це завжди переміна планів, життя…

Читати далі
Історія Дмитрика з Рівного

До нас звертаються батьки діток з різними діагнозами. І біль за хвору дитиноньку просто не полишає серце. Розумію, що…

Читати далі
Історія Ілюши з Чернігова

Господи, як же ж приємно писати про ЖИТТЯ! Так багато болю переживає моя Україна… А новини і чутки дуже…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки