loader

Співпраця з друзями з Данії

Кві
08

Ніхто ніколи не планував… І ми – також… Ми не знали, що практично допомагати онкохворим/тяжкохворим дітям почнемо, навіть не побудувавши лікарню.

Евакуація – це те, що ніколи не прописували в статуті. Не вчилися. Не вміли.

Історія кожної евакуйованої дитиночки – це історія цілого Життя, яке отримало надію. І кожна ця історія починається майже з однакового повідомлення: “Доброго дня! Потрібна допомога…”

Перша евакуація відбулася 3 березня. Бусом. З Києва. І Бог бачив, що ми потребуємо більшого. Бо не всі діточки можуть висидіти довгу дорогу. Пройшло кілька днів, і “Усмішці Тимоші” подарували швидку. Організація “Bevar Ukraine” (українська діаспора в Данії), дуже оперативно відреагувала на потребу. З цією організацією ми знайомі давно. Адже саме “Bevar Ukraine” одна з перших підтримала Проєкт будівництва клініки

“Усмішка Тимоші”, і пообіцяла допомагати.

А тут – війна…

Та це не завадило нам разом допомагати онкохворим діткам України. Як ніколи ми відчули, що таке – команда. Що таке – підтримка. Кілька разів на тиждень швидка курсує до кордону з Польщею. Де ми передаємо діточок на літак. Тепер навіть найтяжчі пацієнти можуть їхати. Наприклад, Грішенька. Йому важко сидіти і лежати. Але завдяки швидкій він зміг легше перенести дорогу, а проїзд по зеленому коридору дозволив йому відчути себе дуже вагомою людиною. Бо так і є! Кожне Життя вагоме, важливе, цінне, потрібне!

Від імені всіх перевезених діток хочу подякувати “Bevar Ukraine”. Сподіваюся, ще не одну онкохвору/тяжкохвору дитинку ми разом зможемо врятувати!

Дивіться також

Евакуація 1-2 квітня 2022

Як то потішає Душу: бачити радісні очі наших діточок! Слава Богу!

Читати далі
Евакуація 26-27 березня 2022

Дякуємо Богу за те, що дозволив бути дотичними до ще одного Його дива!  

Читати далі
Господи, допоможи врятувати ще одне життя!

Хтось запитує: «Скільки вдалося евакуювати діточок?» Відповідаю: «Не знаю». І не хочу рахувати. Просто все роблю для того, щоб…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки