loader

Співпраця з італійською лікарнею

Лют
17

Хочу розповісти про ще одне чудо, яке Господь подарував для «Усмішки Тимоші». Це – співпраця з італійською лікарнею, в якій ми мали честь лікуватися. На відео – одна із засновників Фонду Марії Летіції Верги – Розанна Люп‘єрі. Її синок теж помер від раку крові. Саме його ім’ям (Лука Люп’єрі) назване одне із відділень лікарні.
Хочу, щоб ви розуміли, що італійська лікарня і Фонд, який побудував цю лікарню, були організовані батьками, які пережили втрату. Кілька сімей об‘єдналися, аби полегшити страждання іншим діткам. І вони не мільйонери. Вони просто відчули поклик. І мали велике бажання прожити життя «не про себе».
Тому, коли наш Тімоша захворів, ми мали можливість лікуватися в прекрасному місці, де кардинально інші підхід і відношення.

Потім наш Тімоша пішов…

А перед поверненням в Україну попросила про зустріч з Розанною. Саме вона стала першою людиною на землі, яка почула нашу Мрію – побудувати хорошу Онкологічну клініку для українських діток. Вона підтримала (хоча і не дуже вірила).
І ось пройшло 2 роки. Ми знову зустрілися. Я показала наші здобутки, розробки, роботу. Вона зі слізьми на очах сказала: «Ми (Комітет Марії Летіції Верги) – ваша мама, а ви («Усмішка Тимоші») – наша дитина! І ми хочемо побачити, як ви виростете. Ми допоможемо вам!»

Лікарі і медперсонал «Усмішки Тимоші» матимуть змогу проходити піврічне стажування в італійській лікарні.

Ну хіба не чудо? Алілуя! Безкоштовне, оплачуване стажування! Для «Усмішки Тимоші»… Алілуя! Бог дуже красивий! І посилає потрібних людей в потрібний час!

Долучайтесь до Проєкту своїми вміннями, молитвами, ресурсами, поширенням.

Тільки з Ним!

Для пожертвувань:
www.timoshas-smile.com

PayPal:
timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок:
UA663052990000026009000705161

5169330522394722

 

Дивіться також

DREAM TEAM

Ось вони – люди, які створювали атмосферу на «Благодійному вечорі» за кулісами. Найбільше вражає – їх жертовність! Кожен викладався…

Читати далі
Міжнародний день онкохворої дитини

Сьогодні увесь світ згадує діток, які хворіють на рак. Цей день покликаний, щоб нагадати про іншу реальність. Про реальність,…

Читати далі
Земний День народження Тіміка і великої Мрії

14 лютого, 10 років тому, в цей світ народився маленький хлопчик з великою Місією. Це третій його День народження,…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки