loader

Стань донором!

Вер
14

10 вересня, 2021

Привіт, друзі! Сьогодні був дуже особливий день! Мали змогу долучитися до проєкту @donor_ua, закликавши рівнян до донорства.

Сьогоднішні зустрічі і нові знайомства, вірю, мають велике значення для нашого Проєкту. Адже для кожної дитини, яка проходить лікування «хімією», життєво необхідна донорська кров.

Нашому Тімошику робили переливання близько ста разів. Бували на стільки критично низькі аналізи, що переливання робили двічі на день. І за кожним переливанням стоїть донор. Проста людина, яка вирішила допомогти. Не знаю – хто, не знаю – скільки. Але дякую за кожного з Вас Богу.

Долучаємося до пропаганди донорства, бо коли збудуємо лікарню – усі ми, друзі, шановні мешканці Рівного, станемо тилом маленьким героям, які потребуватимуть частинки нас.

Познайомилися сьогодні з адміністратором @zlataplaza – чарівною @anetka_volyanska_. Домовилися про спільну співпрацю в майбутньому.

Цікаво так, як Бог розширяє горизонти. Особисто познайомилися з координатором по донорству в Західному регіоні – Андрієм. Вірю, що і з ними будемо співпрацювати.

А взагалі, мені подобається бути в центрі Божих чудес і зустрічей. Дякую Тобі, що переплітаєш ниточки в такий візерунок, який Тобі подобається. Твоя картина – найпрекрасніша!

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/).

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Дякуємо за сайт!

9 вересня, 2021 Привіт, любі! Тепер усю нашу Історію, бачення, цілі, новини можна буде переглянути на сайті Фонду: https://timoshas-smile.com…

Читати далі
з Днем благодійності!

5 вересня, 2021 Дорогі друзі, хочу усіх привітати з вашим професійним святом! Якщо ви тут, на сторінці Християнського благодійного…

Читати далі
Відео з Дня Пам'яті

Привіт, любі! Побудьте в атмосфері Дня пам’яті:

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки