loader

Нас чекають в Німеччині

Сер
25

12 липня, 2021

Зовсім недавно мені подзвонила дівчина Марта. І розповіла, що довго спостерігає за нашою Історією. І хоче приєднатися до проєкту будівництва лікарні. Сказала, що вона з Німеччини. І що там має багато знайомих. І от, про що ми з нею домовилися. Вона розробить маршрут для нас у своїй країні. Подбає про запрошення, проживання. І там, в Німеччині, ми матимемо змогу розповідати про наш Проєкт і мою книгу «Історія однієї Душі».

Ще через кілька тижнів ми познайомилися з хорошим чоловіком з Острога. Володя, виявляється, останні роки часто відвідує Німеччину по служінню і по роботі. І він теж запропонував нам свою допомогу. А на днях зустріла одну давню знайому, яка проживає в Німеччині. Вона з нами від самого початку. Молилася і підтримувала нас, коли ми були ще в Італії на лікуванні. І вона так само сказала, що чекає нас, і розповість усім друзям і знайомим про наш Проєкт.

Ось так ми і збудуємо лікарню! Тільки усі разом! Господь усі пазли складе, усі стежки, які потрібно – пересічуться! А що залежить від нас? Не сидіти склавши руки! Подумай, як саме ти можеш допомогти в Проєкті? Незалежно від того, в якій ти країні, місті, чи селі. Просто візьми відповідальність і розкажи тому, хто поруч, про те, що Бог сьогодні робить! Запросіть нас до себе в місто, до себе в Церкву! Хто-зна, можливо недістаючий ПАЗЛ якраз сидить на сусідній лавці!

Ось це відео ми зробили з німецькими субтитрами для наших «німецьких» друзів. Якщо у вас є знайомі в тих краях, можете показати їм.

Друзі, дякуємо кожному за небайдужість!

Посилання на відео: https://youtu.be/2RwimVfZT7Y

Для співпраці пишіть нам: +380 (97) 547 34 31

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/).

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Бог розширює горизонти

9 липня, 2021 В нашому проєкті будівництва лікарні Бог дуже розширяє горизонти. Майже щодня – знайомство з особливими людьми….

Читати далі
Бог посилає професіоналів

8 липня, 2021 Мені дуже подобається, як Господь крок за кроком посилає нам «потрібних» добрих людей. Знаєте, коли почала…

Читати далі
"Бог чує! Дякую за молитви..."

4 липня, 2021 Ви пам’ятаєте, що це за будиночки на фото? Частенько, коли відвідуємо домівки в різних куточках України,…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки