loader

У Бога не має випадковостей!

Сер
23

11 березня, 2021

Сьогодні ще один прекрасний день! І ми стали ще ближче до звершення нашого Проєкту! Бог щодня посилає на нашому шляху шляхетних, неймовірно багатих душею людей! Хочу познайомити вас з Ярославом. Почувши про наш Проєкт, він відклав свої справи, сів у свою автівку, заправив пальне за свої кошти, взяв свої прибори і зробив геодезичну зйомку ландшафтів на земельній ділянці, де буде лікарня (бо чисто випадково (а ми ж знаємо, що у Бога випадковостей немає) почув від сільського старости, що в нас з цим заминка вже другий місяць. І ось, в такий морозний сьогоднішній ранок, він переодягнув своє чисте взуття в високі гумові чоботи і обходив ту ділянку вздовж і впоперек! Дякуємо! Шкода, що його немає в соцмережах, але якщо ви раптом впізнаєте його на фото, то міцно потисніть йому руку! Зробив свою роботу безкоштовно.

Так цікаво, ще раз і ще раз розумію, що добро під силу кожному з нас. І те, що в наших очах виглядає незначним і непомітним в Божих очах – як дорогоцінний скарб! Слава Тобі, Господь!

Та сьогодні були ще дві бесіди, які пішли зовсім не так, як хотілося. Такі собі «зачинені двері». В такі двері ми «ламитися» не будемо. Будемо шукати відчинені. І молитися, щоб Бог направляв нас туди, де Він уже проклав стежку для Своєї справи. Тому, друзі, якщо ваші серця відкриті до співпраці, і ви хочете долучитися до Проєкту, то звертайтеся! І для вас знайдеться місце в Його дизайні і в нашому «Щоденнику благословінь».

Зробити пожертвування ви можете на сторінці “Пожертвувати” (https://timoshas-smile.com/donate/).

PayPal: timoshas.smile@gmail.com

Розрахунковий рахунок: UA663052990000026009000705161

5169 3305 2239 4722

Дивіться також

Бог приєднує людей до Проєкту

8 березня, 2021 О, дорогі друзі! Як мені подобається наш Бог! Як люблю бути в тому ділі, яке Він…

Читати далі
Наш лютий, 2021

1 березня, 2021 Наш лютий, 2021. Дуже люблю перше число місяця. Це означає, що пора переглянути, в якому напрямку…

Читати далі
Бог розширяє наші кордони

18 лютого, 2021 Просто розповім вам про три вчорашні події. Про те, як Господь розширяє наші кордони і у…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки