loader

Велика Божа турбота про маленьку Ангеліну

Бер
16

Якими б складними не були життєві шляхи, Господь завжди іде поруч. Він міцно тримає у Своїх всемогутніх долонях наші знесилені руки. Він витирає наші сльози і розуміє наш біль. Він має вихід там, де ми не бачимо порятунку.
Історія кожної дитини, яку нам вдалося евакуювати на лікування до Італії, — це свідченням Його любові.

❤️ Божу турботу відчула й сім’я 2-річної Ангеліночки. Історію цієї маленької принцеси розповіла нам її мама, розповідь якої публікуємо нижче. 👇

“Ми вперше занепокоїлися на початку липня, коли Ангелінка почала погано їсти і стала менш активною. Коли піднялася температура, одразу ж звернулися до лікаря. Нас запевнили, що то інфекція, призначили антибіотик і відпустили додому. За тиждень температура нормалізувалася, проте доня почала кульгати на одну ніжку. Згодом додався біль у ручках. А коли температура знову піднялася, ми без вагань вирушили в Рівненську обласну лікарню, що за 200 кілометрів від нас. Там одразу ж почали обстеження, адже бачили підозру на лейкоз. Ми дуже злякались, але не хотіли в таке вірити, надіялися, що це помилка. Проте 12.08.2022 прийшли результати пункції з Охматдиту і надія остаточно згасла: діагноз “Гострий лімфобластний лейкоз”. Наші емоції тяжко передати: сльози, розчарування, нам було дуже важко усвідомити цю реальність.
І перше запитання: “А що робити далі?” В Україні не хотіли залишатися через війну. Ми не знали, де лікуватися закордоном, та й коштів на це не мали.

Зібравшись із думками, я почала писати всім знайомим. І тут мені скидає подруга номер Юлі Санько, яка зі своїм чоловіком Юрою заснувала фонд “Усмішка Тимоші” і допомагає виїхати онкохворим дітям на лікування. Зідзвонившись з Юлею, я одразу ж почула, наскільки це хороша і щира людина. Вона нам сказала, що 18.08.2022 нас чекають в італійській клініці. Ми з чоловіком спочатку вагались, тому поспілкувались ще раз з Юлею та Юрою. Вони розповіли, що нас чекають на безкоштовне лікування в одній із кращих клінік Європи. Тому ми вирішили їхати. Зібравши за 2 дні речі, вирушили в дорогу. Шлях був довгий, але Ангелінка його легко перенесла, майже весь час спала. В Італії нас зустріли сім’ї, які вже тут лікуються. Толік, який теж з Рівного, відвіз нас до лікарні, де вже чекала перекладач Оксана. Вона побачила, що я переживаю, і почала заспокоювати, розповідати про лікарню. Оксана залишила свої контакти, щоб ми зверталися до неї за допомогою. Мене це дуже приємно здивувало.

В лікарні одразу ж розпочали повний медичний огляд нашої дівчинки. З перших хвилин я зрозуміла, що нам дуже пощастило потрапити саме сюди. Лікарі і весь медичний персонал дуже хороші та привітні. Нас поклали в окрему палату зі всіма зручностями. Ангелінку оглянули з голови до ніг, при цьому весь медичний персонал старається, щоб дитині було комфортно. Якщо чесно, ми навіть не очікували, що може бути така хороша лікарня. Тут усе на найвищому рівні. Щиро дякуємо Юлі, Юрі і фонду “Усмішка Тимоші”, що допомогли нам потрапити в найкращу клініку Європи. Бажаємо, щоб ви якнайшвидше відкрили таку лікарню в Україні!”
🙏🙏🙏
Прочитавши допис, згадайте, будь ласка, Ангелінку в молитві!

💰💰💰
Нагадуємо, що реквізити фонду “Усмішка Тимоші” можна знайти за посиланнями:

https://send.monobank.ua/jar/2jSVJ9SeVu 

https://timoshas-smile.org  

❗️Зараз ми збираємо кошти на придбання земельної ділянки для будівництва онкологічного центру.

Дивіться також

Головний Лікар "Усмішка Тимоші"

Уже багато днів його тіло гнило від страшної недуги. Нестерпний фізичний біль ставав ще сильнішим через муки Душі. Він…

Читати далі
Перший евакуаційний автобус

Рівно рік тому, 7 березня, з Рівного вирушив перший евакуаційний автобус, який організував Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші». Прямував…

Читати далі
Батьки з неймовірними серцями!

У Клініці ми приділятимемо особливу увагу батькам наших пацієнтів. Це люди із сильною та красивою Душею. Їхня віра здатна…

Читати далі
Переглянути всі новини

Ми в Instagram

Слідкуйте за нашими новинами в Instagram

Перейти
в Instagram

Підписатися на email-розсилку

Бажаєте отримувати новини на ваш email? Додайте свій email до нашої розсилки